Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúknak tényleg jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak tényleg jobban bejön a laposabb de feszesebb fenék mint a nagyobb de kicsit narancsbőrös?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöntöl hallottam már, hogy inkább legyen kisebb de feszes egy lány feneke, mint fordítva, de hát sajnos ezt nem mindenki tudja megtenni, aki kifejezetten deréktól lefelé hízik annak szinte lehetetlen megoldani, hogy feszesek legyenek a combjai és a feneke. Én is sokat mozgok és próbálok odafigyelni az étkezésre is, de sokan azt mondják, hogy ez genetika, szóval ebbe így törődjünk bele?:(

2021. szept. 20. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek, de nekem pl jobban tetszik a feszes fenék.
2021. szept. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi. Nekem is narancsbőrös pedig rendszeresen edzem is rá tehát izmos, a stria, narancsbőr viszont akkor sem tűnik el. Igaz én már szültem is így a terhesség sem javított rajta... Hibát bárkin találni, emberek vagyunk. A férjem így is imádja, nekem ennyi elég.
2021. szept. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pl pont fordítva vagyok vele. 😃
2021. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2-es igen hallottam már, hogy szülés után jelent meg, meg ilyeneky aztán kicsit így jobban aggaszt mert én még nagyon nem járok ott, még 20-as éveimbe sem léptem be, kicsit szégyenlem😅
2021. szept. 20. 17:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne szégyelld a popsi az popsi van aki azt szereti én ispl..:)
2021. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a pap, kinek a papné. Ezzel együtt a sport egészséges, ha valaki feszes topmodell alkatú bőrű csajt akar azt meg szerintem te is jobban jársz ha "futni hagyod".
2021. szept. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nekem a nagy nem tetszik. A kicsi, formás viszont igen. Szimplán kicsi is egyébként, amit sokan már laposnak mondanak, de hát nekem tetszik 🙂
2021. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagyobb, husibb popsi tetszik. Mindenkinek más az ízlése.
2021. szept. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik mindenféle fenék, ha nagyobb azért ha kicsi de formás akkor azért. A stria sosem zavart.

De tapasztalatom szerint sportolni azért kell, anélkül hosszú távon nem marad szép a popsi.

2021. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Inkább legyen nagy és narancsbőrös, mint lapos, feszes. Engem iszonyúan izgat a narancsos popsi, stria is lehet. Ettől még persze kerek, formás. F
2021. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!