Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Van stria és narancsb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Van stria és narancsbőr rajtatok? Hol?

Figyelt kérdés

Imádom, ha itt-ott akad pici stria, popsin narancsbőr. Ne hájas, szétfolyt popsira gondoljatok, normál vagy karcsúbb alkatú nőkre gondolok, akiken van pici a fent említettekből. Valami elképesztően szexi tud lenni anyaszült meztelen. Főleg, ha úgy narancsos a popsi, hogy hófehér mellé, mert nem barnult le a bikini miatt.


Kort is írjatok. ☺️


2020. szept. 11. 01:33
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Első nejemnek szülés után tele volt a hasa, feneke egy része striával. Ez idővel elhalványul, de örökre megmarad. Szexinek nem mondanám, de az a tudat, hogy az én gyermekeimet hordta a pocakjában, az megnyugtató érzés. A szerelem teszi széppé a striákat!

Második nejem szintén két csemetével ajándékozott meg. Neki alapvetőn van egy kis ekcémája, ezért minden nap keni magát spéci testápolókkal, ez miatt nem lettek striái. Kis elhízás, terhesség esetén evvel mások is elérhetnék, hogy ne alakuljon ki stria és narancsbőr. De legtöbb esetben a lustaság miatt nem teszik.


Kedves kérdező! Mit vársz ettől a kérdéstől? Többen megírják, hogy nekik van. Ismerkedési célból keresel ilyen lányokat, nőket? Akkor, miért nem erre kérdeztél rá? Pl. így: Van itt olyan lány, hölgy, akinek striái, narancsbőre van és olyan férfira vágyik, aki ezt elfogadja?

Ha nem a fétisedet emeled ki, hanem annak megfelelő partnert keresel, akkor célravezetőbb lesz a keresési módszered!

2020. szept. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, mellemen, fenekemen és combomon.
2020. szept. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez genetika kérdése, kenegetheted te magad bármivel, mehetsz kezelésekre, ha a bőröd olyan, akkor vékonyan is lesz rajtad egy csomó. Ráadásul a stria és narancsbőr két különböző dolog.

Én is szültem, rajtam stria nem lett, de narancsbőrö mindig volt valamennyi, hiába kenegetem drága krémekkel, sportolok, szedek kollagént, régen kezelésre is jártam. Mondjuk állítólag nem feltűnő és ha én nem mutatok rá, elsőre nem lehet észrevenni, de azért még van rajtam is, hiába törődtem vele mindig gondosan.

2020. szept. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Már szerencsére nincs, amikor lefogytam akkor volt, csípőmön, derekamon, combomon
2020. szept. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Istenem de hülye vagy kérdező.Kérdezhetted volna ezzel az erővel azt is,hogy van e csajoknak szempillája.
2020. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tényleg, bakker. Van nekik?
2020. szept. 11. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!