Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg visszataszító a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg visszataszító a narancsbőr és a striák?

Figyelt kérdés

A barátom aztmondja őt nem zavarja de állandóan megjegyzi hogy milyen csíkos a fenekem. Ő sem tökéletes én soha nem bántom a hibáiért. Mozgásra étkezésre odafigyelek, a családban mindenkinek van de nagyon rosszul érzem magam emiatt hogy undorodik tőlem csak nem mondja. Kevesebb a szex is meg nemnagyon tapiz.

19/L


2020. márc. 13. 07:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

A narancsbőrrel tisztában vagyok de mik azok a striák?

Strigáról hallottam már de az egy boszorkán szerűség ami a gyerekekkel vagy azok lelkével táplálkozik. Asszem.


Szóval a narancsbőr az nem baj, nagyon sok nőnek van. Na de a striga! Hát azzal már lennének gondjaim..

2020. márc. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha valakit szeret az ember, úgy szereti ahogy van.


Első.


Ez a stria:


[link]


Szülés után, vagy elhizás következménye lehet.

2020. márc. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Stria, nem striga. Keress rá a neten, mikor picit megreped a bőr és emiatt csíkos lesz.

Amúgy nem gáz, ez genetika kinek milyen erős a kötőszövete, nekem is van. A barátodat nem értem.

21L

2020. márc. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem kell meghízni, vagy szülni. Én alapból vékony vagyok és egy két kiló fogyás vagy hízás után már lett
2020. márc. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy együtt egy ekkora paraszttal?

Amennyi időt elfecsérelsz egy ilyen golyóérettre azalatt lehet megtudnál ismerni egy olyan férfit aki megbecsül, szeret, és társként kezel, nem pedig húsdarabként akit csak szexre használ


A narancsbőr ellen tudsz tenni, de a striák ellen nem nagyon.


F/43

2020. márc. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Izlés dolga. Engem pl nem zavar. Attól még bármikor megsimogatom megpuszilgatom. A striás helyeken is! F.
2020. márc. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem felizgat a narancsos popsi, ha kerek. Stria is aranyos. Nincs vele baj. 32F
2020. márc. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem szép de nem is visszataszító. Optimális esetben nem csak a testedért van veled, ha neked ez zavaró akkor beszélj vele, hogy ne nagyon erőltesse az ilyen "beszólásokat". (van rá esély, hogy így akar rávenni, hogy kicsit többet törődj magaddal, neked is jó ha formában vagy nem csak neki)
2020. márc. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Hát sajnálom hogy ilyen bunkó a párod!!

Én férfiként írom hogy nincs tökéletes test mindenkinek van hibája és ha szereted ez nem zavaró, csak az mond ilyet aki csak a szex miatt van veled együtt és nem érez irántad semmit.

2020. márc. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van mindkettő, sose zavarták a párjaimat.
2020. márc. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!