Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki, ha egy fiatalabb lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha egy fiatalabb lánynak narancsbőrös a feneke?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki mondaná, próbáltam már mindenféle diétát, fogyóztam sokat, tényleg mindent kipróbáltam, de ilyen a genetikám, fenékre hízom, és onnqn baromi nehezen adom le, ami jó is és rossz is, de főként az a probléma vele, hogy így aránytalanul oszlik el rajtam, ezért a fenekemen és a combomon nem túl feszes a bőr és narancsbőrös, de nem tudok vele mit kezdeni úgy tűnik, persze, mondják, hogy minden lánynak van narancsbőre, de hát nem tudon, például barátnőimnek, szinte egyáltalán nincs, ezért elég kellemetlenül érzem magam, főleg strandokon.
2021. okt. 22. 23:29
1 2
 1/14 anonim válasza:
76%
Ezt így nehéz megmondani. Mutasd meg.
2021. okt. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem az
2021. okt. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Análban benne vagy? Attól függ :D
2021. okt. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Láttál már közelről sportos női popit? Azoké is az.
2021. okt. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Minden nőn van narancsbőr nyugi. :) Tök más a zsír elosztása a női testnek, meg a víz mennyisége is, emiatt van, olvass utána. Ezen nincs mit szégyellni, tényleg nézz szét egyszer egy strandon. :)
2021. okt. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne az!
2021. okt. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Engem ez nem szokott zavarni és a stria sem. Igazából egy kicsit természetesebb is ami jobban izgat.

A nagyobb comb és segg nekem különösen szexi és(egészséges kertek között) szóval nekem nem lenne semmi bajom vele.

Egyébként valamennyire alkat kérdése is de főleg a kaja határozza meg. És itt nem diétára hanem normális étrendre gondolok. Feltételezem te sem a legjobb, legdrágább kajákat eszed mint mondjuk jó minőségű lazac, zöldségek, rák stb. Sajnos az emberek nagyon nagy részének nem telik az igazán jó minőségű kajára plusz általában sok lisztes vagy cukros kaját esznek. Így viszont kb lehetetlen feszes testet fenntartani ha nem kimondottan olyan az alkatod.

2021. okt. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 $$$$$ ***** válasza:

Egyáltalán nem zavaró.

21/F

2021. okt. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

Nem, nem minden nőnek van narancsbőre! Főleg nem fiatalon. Az itteni válaszolók azt írják hogy nem baj, meg hogy izgatja őket (...). Ezeknek minden mindegy, mert ki vannak éhezve, dugni akarnak. Bármi áron, bárkit, csak organikus legyen, és nőnemű.


Az én tapasztalataim alapján vannak 30 körüli nők is, akiknek egyáltalán semmilyen narancsbőrre utaló dolog nincs. Persze volt 20 alatti barátnőm is, akinek látszott egy kicsi a fenekén. Van, aki hajlamosabb rá, ez genetikai örökség. De nagyon fontos, hogy lehet és kell is ellene tenni, mindjárt kifejtem miért.


Cikinek én semmiképpen nem nevezném. Inkább azt mondom, hogy aggasztó. Gondolj bele, hogy olyan 35-40 éves korig egy nő fiatalnak mondható, egészséges. A narancsbőr ha ez után jelenik meg, hát az az idő múlásának jele. Gyakorlatilag a bőröd olyan állapotban van, mint egy 40 évesnek (azért ne ijedj meg, mert a genetika is hozzátesz). Valamit rosszul csinálsz, öregszik a tested és a bőrödön kezd látszani.


Képzeld, nekem is volt narancsbőröm, méghozzá a hasamon. Már olyan 27 éves koromban felfedezhető volt, pedig férfi vagyok. Így utólag sejtem is, hogy miért, de sikerült teljesen elmúlasztanom. A LÉNYEG:


Lehet ellene tenni, érdemes is tenni ellene mert többről van szó, sem mint esztétika. Az egészségedről van szó.

2021. okt. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A nők 90%nak van narancsbőre vagy striája. 48 kg vagyok, normálisan érkezem, elég folyadékot iszok még is narancsbőrös a fenekem és a combom. Ez genetika kérdése is. Nekem egy ismerősöm 45 éves, állandóan eszik mindenféle csokit, van rajta felesleg, van 2 gyere egy darab narancsbőr nincs rajta
2021. okt. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!