Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a magyarázata annak,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a magyarázata annak,hogy nem vagyok incel, de még sincs barátnőm?

Figyelt kérdés

2021. okt. 20. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ezt csak te tudhatod.
2021. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Mégis mi az amit te ezért megteszel, azon kívűl hogy itt nyavíkolsz???
2021. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Nincs önbizalmad. Nem kezdeményezel.

Nincs szociális hálód, társaságod.

Rossz fizikai környezetben vagy. Pl. Férfi munkahely, zsákfalu, más kisebb település, ismerősök hiánya stb.


Tudom, mert én ugyanilyen vagyok. Átlagnál hangyafaxnyival talán jóképűbb is vagyok, magas, sportolok is. Nálam még annyi jön erre pluszba, hogy nagyon erős a mentális, érzelmi szűrőm. Magyarul a nők 95%-a irritál.

Mákomra ennek ellenére volt már 4 barátnőm. F

2021. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Az, hogy nem akarsz barátnőt. Ha akarsz barátnőt, de nem tudsz szerezni, akkor incel vagy, mivel incel = involuntary celibacy = önkéntelen cölibátus. Ennek pedig az az oka, hogy nem nézel ki elég jól ahhoz, hogy nőd legyen.
2021. okt. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Az hogy most sem azon agyalsz hogy kellene csajozni, udvarolni, nem a félelmeid akarod legyőzni hanem kívülről várod a megoldást és picsogsz.
2021. okt. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!