Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30+ éves szűz férfiak, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+ éves szűz férfiak, akiknek még kapcsolatuk sem volt. Ti hogyan bírtátok ki a "fiatalkori" éveiteket, nők lányok nélkül? Kéne pár tanács.

Figyelt kérdés

Látva, hogy körülöttetek mindenkinek van valakije stb.

Előre látom, hogy nekem is a 40 éves szűz lesz a sorsom, csak azt nem tudom mit kéne tennem, hogy ne állandóan ezen járjon az agyam. Ti mivel hesegettétek el ezeket a gondolatokat ? Nem tudok másra koncentrálni.

19F, Incel



2021. szept. 20. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos impotens vagyok. Muszáj kibírni.
2021. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja 40/f
2021. szept. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Bocs haver de 19 évesen már temetni akarod magad??? Pont ezt a picsogást kellene levetkőznöd ha csajt akarsz. 19 évesen veszítettem el én is és azóta kamatostól bepótoltam mindent :)
2021. szept. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Beletemetkeztem a munkába és a sportba.Annyira,hogy annyira fáradt legyek ne gondoljak a nőkre.
2021. szept. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kurvázás, sok prosti, de csak az ízére kaptam rá vele, ami kétségbeesésbe sodort.

Pedig azelőtt szépen le tudtam tojni az egész nőtémát, és nem foglalkoztam érdemben a dologgal, nyugodtabb lelkivilágom volt

Aztán a kurvázások után már egyre görcsösebb lettem a témában és mindenáron nőt akartam.

Sajnos ez képtelenség volt a számomra, így bele kellett törődni a kudarcba, és kurvákkal kiélni mindent amit életemben ki szerettem volna élni egy szerető társ által. Ez jutott

Csak 28 vagyok ha nem baj

2021. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja nekem is kéne találni valamit, amivel lekötöm magam és semmi másra nem gondolok közbe, de eddig nem találtam meg ezt a valamit.
2021. szept. 20. 17:30
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem pont nekem szól a kérdés,de válaszolok mert hasonló helyzetben voltam annak idején.Rohadt nehezen bírtam ki a fiatal éveimet mert a vágy az persze ott dolgozott az emberben. Nem csak a testi vágy hanem szeretni akartam és szeretve lenni.Nem jött össze,túl nagy szocializációs hátrányban voltam,18 évesen sok szempontból egy tízéves gyerek világlátásával rendelkeztem,a nők számára semmilyen szinten nem jöhettem szóba. Ez úgy le is esett huszonkétéves koromra. Aztán alkesz lettem,jó tíz évre az eltompított valamelyest,persze a problémáimat ez nem oldotta meg,csak könnyebb volt elviselni az életet. A harmincas éveimet már nem akartam szűzen leélni ezért elkezdtem prostikhoz járni. A piát már letettem azóta,a k.rvázáson kívül nincs más bűnös szenvedélyem,a munkának,a hobbijaimnak meg a sportnak élek. Teljesen szociopata lettem az eltelt időben,valószínűleg már képtelen lennék kapcsolatot kialakítani,vagy szeretni bárkit is,ezért nem is próbálkozok ezzel. A kötődni akarás vágya meg az érzelmek egyszerűen elhaltak bennem.Sokat változtam külsőleg az elmúlt években,plusz még anyagilag is felfutottam,ezzel több nő figyelmét is felkeltettem,de elhajtom,leépítem azokat akik közeledni próbálnak hozzám.Emberileg már egyáltalán nem érdekelnek a nők,nem vagyok kíváncsi a lelkükre,gondolataikra,csak az ügyfél-prosti viszonyt tudom elképzelni velük kapcsolatban. A szexxel amúgy minden rendben,a libidóm,teljesítőképességem a topon van, bírom a kiképzést,gondolom ebben benne van az aktív sportos életmódom hatása is. Szóval nem potenciaprobléma vagy más szexuális zavar miatt vagyok kénytelen így élni mint az #1-es válaszoló hanem a gyerekkorból hozott megoldatlan, feldolgozatlan problémák,traumák tették vakvágányra az életemet.
2021. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

"Előre látom, hogy nekem is a 40 éves szűz lesz a sorsom"


Ezt nem látod, ezt mifelénk úgy mondják AKAROD, hogy ez legyen a sorsod. Mert ha nem így lenne, akkor tennél érte, hogy máshogy legyen.

Hiába magyarázkodsz, a fejedben kellene először rendet tenni, sürgősen abbahagyni a hazudozást saját magad felé!

2021. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor akarom tök mindeg, úgy is ez lesz a vége.
2021. szept. 20. 21:10
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező egy fontos dolgot elfelejtettem megírni tanácsként:

Mielőtt eltemeted magadat férfiként, muszály tenned egy komoly kísérletet arra hogy összehozz valamiféle kapcsolatot.

Nem én vagyok ennek a megfelelő tanácsadója, de a későbbi lelkibékédhez nagyon kelleni fog a tudat, hogy te mindent megpróbáltál ami tőled telt. Azaz próbálkozz egy darabig sokat, próbálkozz szórakozóhelyeken, egyéb programokon, neten, ismerkedj a munkahelyeden (vagy iskolában) ahogyan csak tudsz.

Pár év kemény próbálkozas után szabad csak feladni, mert akkor később nem tudod nyugodt szívvel elengedni a dolgot.

Tudom, én is hasonlóan voltam, de te még tényleg elég fiatal vagy

5# voltam

2021. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!