Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az incelek csak a jogi követke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek csak a jogi következmények miatt nem erőszakosak?

Figyelt kérdés

2021. szept. 9. 10:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy, ezek nem férfiak, nem erőszakoskodnának. Csak a billentyűzet mögül nagy a szájuk.
2021. szept. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk elég szomorú, ha egy férfit az erőszakosság határoz meg...
2021. szept. 9. 10:51
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Mégis ehhez vonzódnak a nők
2021. szept. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Te is incel vagy?
2021. szept. 9. 11:31
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

3


Azért van különbség erőszakos emberek között is. Az egy dolog, ha egy férfinak van önálló véleménye és képes megvédeni magát vagy a párját egy verekedésben (esetleg elkapni azt a fickót aki zaklatja a csajt és "elbeszélni vele") és más az mikor a kapcsolatban bántalmazza a nőt.

2021. szept. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Az "ősidőkben" még jóval a net kora előtt is volt következménye ha valaki erőszakoskodott egy nővel - kb. a közösség kiherélte, agyonverte. Sőt az őskorban is volt, mi több az állatvilágban is van következménye. Ezt úgy hívják szocializáció, a közösségi normák megtanulása és rögzülése.
2021. szept. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
#5 mégis a bántalmazó kapcsolatuk miatt rinyálnak a nők amiben évek óta szenvednek. Nem vagyok incel de h van ez akk?
2021. szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

7


Mert ezek a tulajdonságok nem az első randin jönnek szembe, hanem szép lassan (hónapról hónapra, vagy akár évről évre), kb anélkül hogy feltűnne..

2021. szept. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok


"mégis a bántalmazó kapcsolatuk miatt rinyálnak a nők amiben évek óta szenvednek. Nem vagyok incel de h van ez akk?"


Nekem volt egy barátnőm, aki durván nárcisztikus és manipulatív volt. Persze mint írtam ez sem az első pár randin derült ki hanem úgy fél év után jelentkeztek ezek a tulajdonságok. Őrülten féltékeny volt, egy idő után mindent megakart tíltani. Törölnöm kellett magamat facebookról, instagramról és minden közösségi oldalról. Szinte rettegnem kellett ha egy csaj ismerősömmel 2 szót beszélgetek hogy akkor mit rendez. Előfordult hogy emiatt saját magát bántotta.


Mindegy, a lényeg hogy nagy nehezen véget tudtam vetni a kapcsolatnak, ami ugye nem volt könnyű mert valamennyire szerettem is (tudom, hülye voltam).


Most gondolj bele, én voltam a férfi a kapcsolatban de mi van ha nem a nő hanem a férfi a bántalmazó/elnyomó fél? A férfiak sokkal gyakrabban nyúlnak fizikai bántalmazáshoz, előfordul hogy mikor egy nő nagy nehezen véget vet egy ilyen kapcsolatnak hogy utána a férfi még zaklatja meg fenyegeti. Olyan is megesik, hogy egy ilyen férfi megöli a nőt (szerencsére ez ritka).

2021. szept. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Volt szerencsétlenségem egy incelhez testközelből, és nem érdekelték a jogi következmények... -_- 23/L
2021. szept. 9. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!