Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti milyen vágyakat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen vágyakat, fantáziákat valósítanàtok meg, ha nem volna következmenye?

Figyelt kérdés
Tehát ha nem derülne ki, nem lenne negatív hatással az életetekre vagy kapcsolatotokra és hasonló visszatartó tényezők nem lennének képben, akkor miket élnétek meg?
2021. júl. 1. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Voltam már 8 pasival is egyszerre. Nem igazán érdekel ki mit gondol, így a "következmények" nem érdekelnek.


Bár ha egészségügyi következményt nézek, akkor kipróbálnám ahogy megöklözik a popsim, ha nem lenne maradandó hatása. Amúgy sose fogom.

2021. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Hát az elsőhöz képest én nagyon unalmas vagyok :D

Kipróbálnám, ha nem lenne következménye: 2 férfival egyszerre, análszex (kapni és férfinak adni), domináskodni, hotwife-téma

2021. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy jó kis spricc-party... izgat, de nem hiszem hogy valaha kipróbálom
2021. júl. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Apuci-kislány szerepjáték (csak fura lenne felvezetni a pasimnak :D)
2021. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!