Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Némelyik napokon "incel"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némelyik napokon "incel" kisugárzás máskor meg a tipikus "az atyaúristen is én vagyok"?

Figyelt kérdés

Ti is így vagytok ezzel?


Vannak azok a napok amikor semmi nem jön össze akkor jön az incelkedés, és nem tudsz beszélni normálisan az emberekkel, főleg nőkkel


Máskor meg, ha ér valami siker akkor a belső vagányságod nő és kevésbé fogsz inceleskedni



28f


2021. szept. 15. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Enyhe bipoláris zavar?
2021. szept. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát nem tudom belőlem pl a szorongás csinál incelt


aki nem tudja milyen a szorongás az azt hiszi hogy ez csak egy ilyen kis játék, de sokan inkább a kötelet választják helyette mégis (pff...gyengék mi?)


na mindegy, szóval nekem hasfájás és prosztatagyulladás amit a szorongás hoz, mellette meg az incel aura


kb 3-4 év munkával tudtam előrejutni 10-15 évnyi szorongást illetően, mostmár az idő 70%-ában laza vagyok és az emberek is máshogy reagálnak rám

2021. szept. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen a szorongás okozza az incelkedés


Pszichológus? 2es? Rám is máshogy reagáltak egy jó 15 évvel ezelőtt amikor még totál laza voltam alapjáraton, most meg kevésbé laza és inkább szorongó az év sok napján

2021. szept. 15. 09:50
 4/10 anonim ***** válasza:

le lehetne állni már ezzel a pszichológus ajánlgatással, mert ilyenekkel éritek el az incel vérengzéseket....


ne nézz már annyira hülyének. Képzeld VAN pénzem terápiára. Lehet, hogy neked nincs. De szerencsére nem mondta egy orvos sem hogy gyógyszert kellene szedjek. Kórházba is bementem 1 hónapra, de nem volt tartós hatása az ottlétnek.


Teljesen más, váratlan események hozták meg a változást. És ez mindenkinél más.


Viszont abba nem megyek bele, hogy a felvagdalt karú, maréknyi gyógyszeren élő, 2-3 órát alvó fiatal lányoknak valahogy senki sem mondta, hogy előbb "tegyék rendbe magukat"....nekik valahogy roncs állapotban is volt kedves törődő JÓKÉPŰ udvarlójuk. És természetesen még ennek ellenére is továbbra is szenvednek, mert látom facebookon a kínlódásukat 2 évvel a terápia után is.

2021. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem beszólás volt, nem annak szántam, csak érdeklődés


Milyen terápiát kell elképzelni?

Mégis mire gondoljak amikor azt mondod, hogy váratlan események hozták meg a változást?

2021. szept. 15. 10:01
 6/10 anonim ***** válasza:

1 év sématerápia 1 hónapba sűrítve


milyen események?


életkor, biológiai változások, javuló anyagi helyzet és ezzel összefüggésben változó szabadidős tevékenységek, saját érzelmi működés megismerése, stb

2021. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Értem, tehát a terápia csak egy kis része volt a javulásnak, a többi ugyanolyan vagy fontosabb tényező volt?


A csajoknál más a helyzet persze, nálunk idegroncsként is simán összejön a kapcsolat de itt most nem is ez a lényeg, mivel a nyavajgás férfi emberként sosem hoz megoldást, ez gyerekkorban működött/+ ha az ember nőnek születik, de a férfiak általában a teremtői a dolgoknak és a teremtés és a nyavajgás az sosem hoz eredmény

2021. szept. 15. 10:15
 8/10 anonim ***** válasza:
ó dehogynem....ha jól nézel ki alapból, magas vagy és jóképű, akkor a nyavalygással is nagyon sok nő (és jók) fognak foglalkozni.
2021. szept. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na én szoktam incelkedni nőkkel aztán vagy vevők a poénjaimva vagy nem.
2021. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ha eleve incelkedsz akkor max úgy vevők rád, hogy enyhén lenéznek


Vagy ha ugyanazt a poént nem incelkedve adod elő, hanem mint egy csávó aki készen áll a világon ledönteni akkor nedvesednek ( kis túlzással )

2021. szept. 15. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!