Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon ritkák az ilyen csajok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ritkák az ilyen csajok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Azokra a fiatal nőkre gondolok, akik rendben vannak önmagukkal. Tudják hogy nem tökéletesek, nem rejtegetik a hibáikat, nem szégyenlik a gyengeségeiket.


Azokra gondolok, akik (elnézést, ezt így tudom kifejezni) nem rinyálnak azon, hogy nagy az orruk/lábuk, nem olyan kerek a fenekük, nem szokványos a cicijük, kilóg a kisajkuk vagy nagy a csiklójuk -de akár ellenkezőleg: nem aggódnak amiatt hogy nekik ott csak egy csík van-.


Korral miként változnak ezek a dolgok? Egyre csak depressziósabbak lesznek (gyakorlatilag jelentéktelen dolgok miatt)?



2021. jún. 29. 19:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Én nem találtam ilyen kiegyensúlyozott nőt még. Ha nem rinyál a külsején, akkor általában nárcisztikus is volt, ha pedig rinyált, akkor nagyon lelki sérült. A fiatalabb lányoknál keresek olyanokat, akiknek ha van is gondjuk, legalább korán át tudom rajta segíteni érzelmileg, hogy egészséges legyen.
2021. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyen szókimondó, vagányabb csajok ilyenek általában, de igen elég ritka.
2021. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Egyes, köszönöm! Ezt a szót kerestem: kiegyensúlyozott.


Kettes, nem azokra a nőkre gondolok, akik minden részükkel elégedettek (vagy próbálnak úgy tenni, sokszor a nárcizmus pajzsa mögé bújva).


Pontosan azokra értettem a kérdést, akik annak ellenére nyitottak és életigenlők, hogy van magukon vagy magukban olyan dolog amit negatívumnak tartanak.

2021. jún. 29. 19:39
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Én nem panaszkodok a külsőm miatt, de kevés önbizalmam van, ami máshogy nyilvánul meg.
2021. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Sose rinyaltam, 32 evesen se most, se elobb
2021. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

4-es, van kedved részletezni hogyan nyilvánul meg? Korábban a külsőddel mi volt a gondod?

(Privátban is írhatod, ha picit szégyenled)

2021. jún. 29. 19:45
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

4-es vagyok, főleg az arcformámmal volt gondom, mert nem kimondottan nőies és nem éreztem magam csinosnak/szépnek, plusz sokkal magasabb vagyok mint az átlag, de ezeket elfogadtam mert minek aggódni egy olyanon amin nem lehet változtatni. A kérdésben is említett kisajkaim is zavartak egy darabig, de erről már kaptam megerősítést, hogy szép így. :)

Amúgy az önbizalomhiány úgy nyilvánul meg, hogy társaságban általában elég csendes vagyok, és nehezen nyílok meg mások előtt, de ha már megbízok a másik félben akkor általában nincs gond.

2021. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Azok a fiatal nők akik rendben vannak magukkal ők többnyire stabil, normális párkapcsolatban élnek.

Az a vicc hogy ők nem azzal a tipikus álompasival vannak együtt amit a média tol az arcukba, hanem egy tök egyszerű, jólelkű emberrel.

Ilyenkor bennem is felcsillan a remény hogy fogok még egy rendes, értelmes, csinos lányt találni kockahas és mérhetetlen sok pénz nélkül.

Ők egyszerűen kinőttek a diznimesékből és boldogok.

2021. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Szia! 23 éves vagyok és mostanra érzem úgy, hogy elégedett vagyok magammal. Persze szeretnék fogyni 15 kilót, de tudom ez csakis rajtam múlik. Megszerettem a testem, hiszen így lettem megteremtve. Nem zavar már a mellem formája sem, hiszen a párom megőrül értük.

Plusz szerintem egy férfinak is lelombozó, ha egy nő folyamatosan bántja magát.


Igen tudom, mindig lesz nálam szebb, csinosabb, okosabb. De nekem magamból kell kihoznom a maximumot, hogy jól érezzem magam a bőrömben 😄😄

2021. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok: Egyik kolleganőm nálam tényleg sokkal csinosabb. Viszont mondjuk mindenkire rámászik, ez egy ideig izgalmas volt pár férfi kollegámnak, aztán kezdték megunni a dolgot.

Nem egy ember mondta, hogy engem pont ezért gondolnak sokkal nőiesebbnek, mert a kinézetem és a viselkedésem is olyan természetes ☺

2021. jún. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!