Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, akik nagyon/átlagon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, akik nagyon/átlagon felül szeretik a szexet!A többes is izgat Titeket?

Figyelt kérdés
Itt elsősorban a több pasis felállásra gondolok.
2021. jún. 4. 13:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Igen
2021. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Van akit igen, van akit nem... a nők fantáziájában sokszor megjelenik, de ettől még kevesen vannak akik meg is teszik a valóságban.
2021. jún. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon magas a libidóm,de nem vágyok ilyenekre,csakis a párommal akarok szeretkezni.

(Nem ismerkedek,nem küldök képet,és nem válaszolok fura,perverz levelekre)

2021. jún. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Ha erre válaszolok, megint kapok 10 napig ezer kéretlen levelet. Úgyhogy inkabb nem is válaszolok.
2021. jún. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Magas a libidóm, és nagyon fontos számomra a jó szex. De nálam a szex kizárólag rám és a páromra tartozik, semmiképpen nem mennék bele semmilyen nemű harmadik partnerbe.
2021. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

igen. Fantáziában szinte nincs tabu (1-2 nagyon durva vagy gusztustalan dolgot kivéve).

Gyakorlatban ennél megfontoltabb vagyok azért, de így is sok mindent kipróbáltam már.

Az, hogy akár a többes akár más pervibb dolgok a valóságban is élvezetes-e, szinte kizárólag partner-függő.

2021. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem, engem csak nővel izgat a 3as.

Melleseg semmi összefüggés nincsen aközött, hogy valaki nagyon szereti a szexet és hogy több emberrel akarja dugatni magát párhuzamosan. Csak a te hülye agyad nem tudja ezt felfogni

N

2021. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#4 tökmindegy mit írsz ha nőnek gondolnak akkor is kapod a kéretlen leveleket, üdvözlet a GyK világában 😃
2021. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szeretem az átlagon felüli szexet. De nálam semmi köze a mennyiséghez. Nem vágyom rá és nem attól lesz hú de jó, hogy,x számú pasi ott van.

Legyen 1, aki átlagon felüli!

2021. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi számít átlagosnak és hogy vajon én átlagon felüli módon kívánom-e a szexet, de a hármas nekem nem férne bele. Ha együtt vagyok valakivel akkor vele szeretnék lenni és nem mással.
2021. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!