Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró szerinted az a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró szerinted az a pasi aki azt kéri hogy nyalják a fenekét?

Figyelt kérdés
Fiúk ti kértek ilyet? Hány évesek vagytok? Mit reagál a barátnőtök erre?

2021. okt. 20. 10:02
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nyalnám csajnak is, de el tudom képzelni, hogy srácnak is. (Persze ha igényes, sportos, fiatal). Ettől függetlenül nagyon válogatós vagyok. Nekem is nyalhatja csaj is, srác is. Na és?
2021. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben! Nem is értem a kérdezőt miért gondolja így számomra teljesen érthetetlen. Mintha nem tartana nőnek egy olyan lányt aki szereti kiverni egy pasinak.
2021. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
73%
Igen, heteronak, nem ettől függ. Pl. egy domináns pasi is kérheti, torkoztatás közben, pofon, leköpés mellett..
2022. jan. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
100%
"Dominans pasi" XD Férfiként mondom, hogy ezek a leköpős szerencsétlenek azért találnak ki ilyeneket, mert amúgy egy nőt sehogy máshogy nem tudnak megszerezni, mert csunyak buták csorok, legalább itt kielhetik a dominanciat:D
2022. jan. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
100%
#40 Azt honnan tudod, hogy azóta a fiukat preferálja? Nem volt hetero az a partnered max. biszexuális akkor amikor veled volt. Egy hetero férfi nem lesz - válik szerintem meleggé. Eleve meleg volt csak még lányokkal volt, nem volt benne biztos. Lényeg sosem volt hetero az a partnered. (Én nem hiszem, hogy az ember nemi identitása ide-oda vándorol élete során.)
2022. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
58%
47#👍
2022. jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
Igen
2022. jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
63%

#47 vagyok, válaszolnék a kérdezőnek: Heteró szerinted az a pasi aki azt kéri hogy nyalják a fenekét?

Heteró[?] - miért ne lenne, ha csak a nőkhöz vonzódik. Azért mert neked szokatlan a pasid szexuális kérése, miért változna a nemi identitása, miért ne lenne ettől heteró vagy kevésbé férfi? Inkább jobban férfi, hogy fel meri tenni vágyait a szexről. (Nőknél is így van legyen nyitott a nő merje el mondani ~titkos szexuális vágyait mit próbálna ki.) Ha meg neked ez nem jön be akkor nem csináljátok ennyi. Ha meg a pasi nagyon szeretné dolgot te meg nem, úgy is keres mást akinek ez ok.

2022. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
80%
Szóval akkor amelyik lány azt akarja hogy kinyalják az látens leszbikus mert nem ez a normál szex.
2022. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
16%
Nyalogassa a büdös valagat a radai rosseb pfej XD Homi balf.sz
2022. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!