Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró szerinted az a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró szerinted az a pasi aki azt kéri hogy nyalják a fenekét?

Figyelt kérdés
Fiúk ti kértek ilyet? Hány évesek vagytok? Mit reagál a barátnőtök erre?

2021. okt. 20. 10:02
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
82%

Én 100 százalékig heteró, sőt, mi több, konzervatív, keresztény ember vagyok, de renszeresen nyalatom az ánuszomat a barátnőimmel.


Üdv,

Bódi Ábel, az Identitárius

2021. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
75%
22, ez hatalmas xD
2021. okt. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
55%

Az enyémet nyalják.Eddig még nem tetszett egyetlen f.szi sem.

Ugyhogy hetero vagyok.

Amúgy meg kb lexarom hogy itt ki minek tart.Ha közelít akkor meg pofán lesz verve.

2021. okt. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 A kérdező kommentje:
Azt nem gondoltam, hogy ekkora indulatokat vált ki a dolog. Azt se hogy valaki lepontozgatja azokat akik neki nem tetsző választ írnak :D Azt bírom, hogy minősítgettek azért mert ellentétes a véleményem. Pedig szépen és értelmesen leírtam nekem mi miatt nem okés.
2021. okt. 20. 11:09
 25/67 anonim ***** válasza:
18%
Hát igen, a mai világban már teljesen elfogadott, ha egy férfi fenekét nyalják, az meg hülyének van nézve, ráadásul homofób, meg még ki tudja mi, akinek ez furcsa, vagy nem tetszik.
2021. okt. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
100%

#25

Akkor elmagyaráznád hogy mi a baj ezzel?

2021. okt. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
25%
26-os értelmezd kérlek, amit leírtam. Az, hogy akinek nem tetszik, azt mindennek elhordják.
2021. okt. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:

#26

A fenéknyalásra gondoltam természetesen...

#25

2021. okt. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:

#27*

#26*

2021. okt. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
81%

#24: fától az erdőt... Nem, te kezdted a minősítést, amikor kifejtetted, hogy neked az ilyen nem férfi. A többiek csak erre reagáltak.


#25: tévedés. Nem az van hülyének meg homofóbnak nézve, akinek ez furcsa agy nem tetszik, az mindenkinek a saját ízlésére van bízva. Az van hülyének meg homofóbnak nézve, aki ezt degradálóan minősíti.

Természetesen mindenki maga dönti el, hol vannak a határai, nem KELL szeretni ezt, ahogy az orális szexet sem, sőt magát a szexet sem. Mindenkinek mások a preferenciái, ez a normális. Leszólni azokat, akiknek mások a preferenciái, az a nem normális.

Az, hogy a kérdező nem hajlandó férfi feneket nyalni, rendben van, semmi baj vele, nem kötelező. Az, hogy leszólja azokat akik meg szeretik, nincs rendben.

Ez pont olyan, hogy csak mert én pl a Mercedest szeretem, eszembe se jutna degradálóan leszólni az audisokat, vagy a toyotásokat. Nekik az jön be, ennyi.

2021. okt. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!