Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki 23 évesen még szűznek lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki 23 évesen még szűznek lenni?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok. Voltak lányok akiknek bejöttem sőt még kezdeményezett is egy de nagyon önbizalomhiányos vagyok:(

Bánom hogy ennyi idősen itt tartok, jó lett volna tiniként túl lenni ezen és akkor talán nem lennék ennyire önbizalomhiányos, de tiniként egy lány sem vett észre és most meg emiatt vagyok ilyen gátlásos.


2021. okt. 17. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Figyelj... szard le mit prédikálnak az emberek, nem az határozza meg azt, hogy te ki vagy, hogy voltál e már nővel, vagy sem.

De ha ez téged zavar, és már együtt szeretnél lenni eggyel...

Akkor csak szólok, hogy van az a opcio, amivel te is meg mindenki más is probálkozni... randizgatsz valakivel, fűzöd, meg miegysmás, ami van hogy pénzbe kerül, és van hogy sok időt vesz igénybe, és nagyon bizonytalan...

De van a B verzió, ami annyit takar, hogy "rosszlányok.hu"

10ezer forint átlagosan egy fél óra, nem kell fűzni a nőt, azt b#$szod meg amelyiket akarod, és biztos meg b#$szhatod.

2021. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Önmagában nem a szüzesség, hanem a viselkedésed, gondolkodásmódod ciki egy kicsit. Változtass rajta!
2021. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
A szüzesség nem gond, ezért önmagában egy nő sem fog visszautasítani. Ha viszont még akkor sem mersz "lépni" amikor látod bejössz egy lánynak akkor a szüzességed is megmarad.
2021. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem divat, hanem a sajat dolgod, amihez semmi koze masoknak, kiveve annak akivel majd elveszited. Mindenki le fog pontozni mert ilyen az oldal mentalitasa :D
2021. okt. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!