Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik lehetnek ezek a szeméremaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik lehetnek ezek a szeméremajkaimon?

Figyelt kérdés

A párommal elég sokat szeretkezünk(általában napi 2-4x). 1 napja szeretkeztünk utoljára, mivel észrevettem valami piros dudort ami olyan mintha a tetején a középen seb lenne, nem gennyedzik, színelváltozást sem észleltem( bocsánat, elég nehéz leírni és megfogalmazni) a szeméremajkamon(szinte a hüvelynyílásomnál). Fáj, csíp, a tusfürdő is csípi. Viszketni is néha viszket. Nem tudom, hogy ez most esetleg valami fertőzés vagy a borotvával felsértettem vagy a párom a kezével.

Bárki aki volt már az én cipőmben vagy tudja mi ez kérem segítsen.

Köszönöm szépen!



2021. okt. 8. 23:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%
A telihold okozza.
2021. okt. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy aggódsz, és szeretnél válaszokat kapni, de anélkül, hogy legalább látná, még egy nőgyógyász se tud konkrétabbat mondani, hiába jön ide. Egy ilyen kérdésnek semmi értelme kép nélkül. És nem azért, mert milyen jó lenne kicsapnunk egy sebes vagina látványára. Szóval őszintén: így most mivel vagy beljebb? A doki is megírta: bármi lehet, menj orvoshoz. Ezt a kérdés kiírása nélkül is tudtad.
2021. okt. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet. Ennyit lehet mondani a kapott infók alapján. Sokat segített? Gondolkozz kicsit, és menj el orvoshoz.
2021. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!