Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik lehetnek ezek a szeméremaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik lehetnek ezek a szeméremajkaimon?

Figyelt kérdés

A párommal elég sokat szeretkezünk(általában napi 2-4x). 1 napja szeretkeztünk utoljára, mivel észrevettem valami piros dudort ami olyan mintha a tetején a középen seb lenne, nem gennyedzik, színelváltozást sem észleltem( bocsánat, elég nehéz leírni és megfogalmazni) a szeméremajkamon(szinte a hüvelynyílásomnál). Fáj, csíp, a tusfürdő is csípi. Viszketni is néha viszket. Nem tudom, hogy ez most esetleg valami fertőzés vagy a borotvával felsértettem vagy a párom a kezével.

Bárki aki volt már az én cipőmben vagy tudja mi ez kérem segítsen.

Köszönöm szépen!



2021. okt. 8. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Ne találgass. Bármi lehet.

Menj bőrgyógyászhoz.

2021. okt. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
Küldj képet, másképp nehéz megmondani.
2021. okt. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőnek üzenném, hogy amíg nem ismersz egy embert addig ne beszélj vele ilyen stílusban és ne alázd meg. Semmi ilyenről szó sem volt hogy “eszetlenül a két lyuk között cserélgettem volna a partnerem péniszét”! Soha nem volt benne részem pont az ilyen problémák elkerülése miatt. Köszönöm!
2021. okt. 8. 23:56
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Ez a nemi herpesztől a Bartholin cisztáig bármi lehet.

Nőgyógyásszal nézesd meg, nem hiszem, hogy nagyon komoly, de mindenképpen kezelendő.

2021. okt. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező, nagyon rossz helyen jársz. A sok kiéhezett lúzer majd megmondja a tutit.

Bármi lehet. Gonoreától az egyszerű gombáig, vagy hpv

2021. okt. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj el orvoshoz, gondolok nem mondok újat, de itt egyikünk se nőgyógyász. Ez viszont nem játék, bármi lehet a háttérben.
2021. okt. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy miért kell ennyire bunkónak lenni. Tudom hogy itt senki sem nőgyógyász. Azért tettem fel ide ezt a kérdést, hogy hátha valaki ezt már tapasztalta/átesett rajta akkor segítséget nyújtson. Mindenképpen megyek orvoshoz, de azért nyílván úgy van az ember hogy szeretné minél előbb kideríteni mi lehet a baja. Ez egy komoly kérdés volt, és aki most tényleg azért ír ide mert nem tetszik neki a kérdés vagy beleszeretne kötni azt megkérném, hogy mellőze.

Köszönöm

2021. okt. 9. 00:17
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ez gyakorlatilag nemi herpesztől kezdve bármi lehet, keresd fel a nőgyógyászod, ő fog tudni biztosat mondani. Ne kenegesd addig semmivel illetve a nemi életet is szüneteltessétek, illetve a párodnak sem ártana felkeresni esetleg egy urológust. Üdv: Egy nőgyógyász
2021. okt. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2021. okt. 9. 00:41
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Így a távolból, leírás alapján egy bőrgyógyász sem tudná megmondani neked mert tényleg rengeteg minden lehet, felszíni sérülés, sánker, ciszta, HPV bármi. Keress fel egy nőgyógyászt.
2021. okt. 9. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!