Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyen férfiaknak nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen férfiaknak nincs önbecsülése?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Amiről itt az #5-6 kommentben van szó. Miért jó az valakinek, ha a párja csak beéri vele? Szerintem sokkal jobb az egyedüllét, mint az, hogy jobb, mint a semmi alapon legyen párja valakinek.



2021. okt. 4. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Manapság a pasik 80%-ának zéró az önbecsülése ha punciról van szó.
2021. okt. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom azt gondolod hogy csak a nagy farkú férfiakk kellenek a nőknek.

De figyelj, ezerszer el lett mondva, viszont én most megint leírom, az hogy nem vagy sikeres a nőknél,nem a farkad mérete miatt van így.

2021. okt. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Az egyedüllét sokkal jobb. Minden párkapcsolatban kell kompromisszumokat kötni, de összességében százszor jobb, mint egyedül.
2021. okt. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
A párkapcsolat sokkal jobb, ezt akartam írni. #3
2021. okt. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 Én mondjuk inkább vagyok egyedül, mint olyan nővel, aki csak beéri. Kell a kompromisszum, de nem a szexben, mert az nem működik. Milyen kapcsolat az, ahol a nő jobban örülne nagyobb faroknak, de összességében jobb a párjával, mint nélküle, ezért beéri azzal is?
2021. okt. 5. 09:05
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

"Gondolom azt gondolod hogy csak a nagy farkú férfiakk kellenek a nőknek."


Nem hiszem, hogy ezt gondolja.

Viszont az tény, hogy a nők többségének a fantáziáját jobban izgatja egy nagyobb fajta, mondjuk 18 centis vastag bré, mint egy egy 13-14 centis vékonyabb.


Ez persze nem azt jelenti, hogy nem tudják élvezni a szexet egy 13-14 centissel, mert nyilván tudják, hiszen nem a méret az egyetlen kizárólagos szempont, és nem is azt jelenti, hogy a 13-14 centis farkú pasijukat lecserélik az első szembejövő 18 centisre.


Mint ahogy mi sem cseréljük le a csajunkat azonnal az első szembejövőre, akinek jobb a segge/melle, mert nem ez az egyetlen kizárólagos szempont.


De jobban izgatja őket gondolatilag, vizuálisan. Ez tény.


Na most ezzel vagy együtt élni valaki, vagy nem.

2021. okt. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Tökéletesen leírtad a lényeget. Hiába van orgazmusuk a kisebbtől is, a nagyobb sokkal jobb.
2021. okt. 5. 12:22
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Lehet ,hogy látványra jobban tetszik nekik de amúgy nem a cm ek számítanak mert nagyosoknak tök fogalmuk sincs mekkora az akkora


itt vagyok én a 14/5-6 És azt mondják rá amikor látják "úristen verybig " és azt mondják rá 17-18 cm ? Én nem hazudok és mondom a valós adatot és nem hiszik el


amikor meg képről látják akkor meg 10ből kb 9 nem tudja el találni mekkora a valós méret mindig nagyobbat mondanak


így már nekem sincs kisebbségi komplexusom

2021. okt. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!