Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz lenne, ha addig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne, ha addig csak szexelnék férfiakkal, míg nem találok magamnak rendes kapcsolatot? Nagyon rontana ez az önbecsülésemen? 26L

Figyelt kérdés
Eddig mindig csak párkapcsolaton belül éltem szexuális életet, de már egy jó ideje nem találok magamnak senkit rendes kapcsolatra, kezdem feladni a reményt. Minden férfi csak “időtöltést” akar, vagy szexkapcsolatot. Senkinek nincs ideje párkapcsolatra, vagy más kifogással jönnek. Nehezen bírom szex nélkül, már hónapok óta. Eddig minden férfit visszautasítottam aki ezzel ajánlkozott fel, mert hogy nekem van tartásom. De már kezdem leszrni, őszintén. Viszont a tudat, hogy csak arra kellenék, elég rossz, és tényleg elszomorít, meg önbizalom romboló. Párkapcsolatot meg ki tudja, mikor találnék.

2021. aug. 28. 23:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem arra gondolj, hogy csak arra kellesz, inkább fogd fel úgy, hogy mindkettőtök igényeit kielégítitek kölcsönösen. Illetve van olyan szexpartner is akivel akár barátok is lehettek és az lelkileg sokat tud dobni a dolgon. Na meg szexkapcsolatkor is lehet válogatni, keress olyan pasit aki nem csak megdug, hanem tényleg odafigyel rád is és kielégít (akár mentálisan is).


Ez a tartás dolog meg csak társadalmi elvárás, ha te nem tekintesz magadra kevésbé nőként, mert kapcsolat nélkül is vannak igényeid a szexre akkor ne érdekeljen más emberek véleménye. Ezen felül viszont tényleg nem mindenkinek megy csak a szexkapcsolat, sokan lesznek szerelmesek és akarnak többet.

2021. aug. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen ez a te választásod, döntésed.
2021. aug. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Igaz nekem nem igazán ment ez. 5 évig voltam egyedül, talán 3x szexeltem, nem éreztem jol magam így.

2021. aug. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Hozzátenném: sok csajnak van szexpartnere, tényleg nem ördögtől való dolog ez 2021-ben. Csak tényleg olyan pasit keress akivel legalább beszélgetés szinten is egy hullámhosszon vagytok és nem járkál más nőkhöz is.
2021. aug. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Csajszi én ebben vagyok már évek óta:D persze nem való ez mindenkinek, az tény. Én sosem úgy fogtam fel, hogy jaj kihasználnak meg csak arra kellek stb, hisz ez igazából kölcsönös:D nekem is csak arra kell szegény férfi, mert komolyabbra nem alkalmas, csak dugni. Szóval ezen nem kell depressziózni, ugyanennyire eshetne neki is ez rosszul. De ha valakivel összejársz, azért teszed, mert jól érzed magad vele, jó a szex, tehát egymás örömére teszitek. Gondolj bele ez neked is élvezetes, akkor nem kell rosszul érezni magad. Ha meg rosszul érzed magad, nem való neked a szerelem mentes szex, nem kell erőltetni. Szerintem ha találsz egy szimpatikus férfit, akit te is valóban kedvelsz és kívánsz, nem azt fogod érezni, hogy na csak ki fog használni, hanem te is akarod majd, vágysz rá stb. És szerintem így nem rombolja az az önbizalmat az, ha egy neked vonzó férfin azt látod, hogy meg van őrülve érted és akar téged, vágyik rád, mert igenis szexi vagy.

De neked kell tudni, te ismered a lelkivilágod. Mikor anno az első szexkapcsolatom alakult, nagyon izgultam, azt hittem nem fog embni így a szex, hisz hogy is tudnék valakivel így legeküdni stb. Szerencsére figyelmes is volt a partnerem és több alkalommal csak randiztunk, nem erőltette hogy azonnal durr bele menjek fel hozzá (fiatal is voltam azét eléggé). Aztán nagyon rákaptam az ízére:D és nem volt semmi probléma, az első 1-2 alkalom után minden korábbi kétely, félelem megszűnt bennem

25N

2021. aug. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

38 éves vagyok, szintén nőnemű.

Soha a büdös életben nem vonzott a párkapcsolat. Nem érdekel a holtodiglan holtomiglan. Semmi ilyen hülyeség.

Élem az életem, ha úgy tartja kedvem szexkapcsolatot tartok fenn, ha egyedül akarok lenni, egyedül vagyok, ha alkalmira vágyom, akkor meglépem.

Én így vagyok boldog.

Nem partedlis törpehaddal, nem egy férjjel, nem szőke herceggel fehér lovon.

Találd meg magadban, mi az ami számodra jó, és élj úgy.

Ha úgy érzed, nem lennél képes tükörbe nézni, akkor ne tedd meg.

2021. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Csak ugye ha lefekszem valakivel nekem kell, hogy az illető szimpi legyen és kedveljem, vagyis a karaktere is fontos. Így meg lehet gáz, de idővel elkezdenék az illetőhöz kötődni, összeszoknék vele, kialakulnának az érzelmek, pofára esni meg nem akarok :/
2021. aug. 29. 00:13
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az önbecsülésedet csak te tudod megitelni! Senki más. Nézd, akkor ennyi erővel egy férfi is gondolhatna meg tordelhetne otthon a kezet, hogy jaj csak erre kellettem a csajnak?

Nekem volt par szexkapcsolatom, egyejszakasom is. Megmondom oszinten, en elveztem ezeket. Volt benne valami izgalmas, jo kicsit vadászni, vagy épp hagyni hogy elcsabitsanak. Nekem ezek dobtak az onbizalmamon. Probald ki, ha nagyon nem erzed, akkor meg nem kell erőltetni.

2021. aug. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező itt is ismerkednél?
2021. aug. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Ja es en olyan pasikat valasztottam, akik szexualisan vonzottak, de egyébként nem tetszettek, igy elkerultem azt, hogy elkezdjek kotodni (pl. buta volt mint a segg)
2021. aug. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!