Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hogyan tud egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tud egy nőnek annyira kicsi lenni az önbecsülése, hogy még az alkalmi szexpartnere is egy kövér férfi?

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de kövér, magányos pasiként szívesen ismerkednék olyan hölggyel, akinek ez bejön :D
2020. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mégis jobb, mint akik válogatnak és várják itt a sült galambot és mindennap siránkoznak.
2020. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha az alkalmi szexpartnered kövér, akkor csakis sérült önértékelésű lehetsz? Középsulis korunkban pont egy túlsúlyos srác volt a legnagyobb casanova.
2020. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy a kövér pasi mert kezdeményezni, udvarolni, próbáld megnyerő lenni emberileg és nem csak picsogott, várta a sült galambot a szájába.
2020. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Az eszedbe sem jut, hogy neki a kövér férfiak az esetei?


Soha életemben nem jöttem volna össze vékony hapsival. Se kigyúrttal.

A kopasz szőrtelenítősök is mentek a levesbe.


És érdekes sosem hittem, hogy igénytelen vagyok.

A férjem is teljesen normális testalkatú férfi attól, hogy van rajta plusz kg.

2020. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szexeltem kövér pasival, és nem azért mert nincs önbecsülésem, hanem mert izgatott szexuálisan

21l

2020. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!