Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy szerezzem vissza az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza az önbecsülésem?

Figyelt kérdés

Tavaly egy buliban lefeküdtem egy fiúval, akivel akkor ismerkedtem meg. Többet nem keresett utána, pedig lett volna rá lehetősége.

Számomra ez volt az első és utolsó ilyen alkalom, azóta nem is voltam senkivel. Most viszont amikor férfiakra vagy kapcsolatra gondolok, csak az jut az eszembe, hogy könnyű nőként viselkedtem, és hogy szégyellnem kéne magam, mert nem tiszteltem meg magam, és ezt soha többet nem fogom tudni lemosni magamról.


2017. szept. 1. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb óvatosabb legyél. Emiatt meg ne fájjon a fejed.
2017. szept. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolom hogy ítélkezhetnék feletted nem ismerlek nem voltam ott. De arra számítottál hogy még utána találkoztok tehát többet akartál és ez nem könnyűvérűség szerintem. Bocsáss meg magadnak hiszen akkor tud más is megkedvelni megszeretni ha te is szereted magad
2017. szept. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És szerinted, ha eljátszod a jégcsap hercegnőt neki, akkor érdekesebb lettél volna? Ez nem így működik, kislány. Amelyik nőre vágyom, azt akkor is keresni fogom, ha 2 órán belül az ágyban kötünk ki. Legutóbb egy hete volt ilyen, első randi után nálam aludt a nő, azóta is randizgatunk.
2017. szept. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha élvezted vele a szexet kár megbánni meg szégyenkezni miatta. Nem tartozol senkinek se magyarázattal, nem bántottál meg senkit, ettől nem leszel se jobb se rosszabb ember. Visszaszerezni nem lehet az önbecsülést csak elfogadni, ami megtörtént és nem rágódni rajta hanem továbblépni.
2017. szept. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor szerezheted vissza ha elfogadod. Engedd el :D en is megtettem(pontosabban kimondtam) egy dolgot amit mar nem vonhatok vissza, de ez nem olyan. Gondolom elvezted, raadasul buliban voltal, gondolom ittal is, nincs miert orolni magad :)
2017. szept. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fogd fel ezt úgy hogy az ember fiatalon még próbálgatja a szárnyait.Ahhoz hogy szárnyalni tudj először meg kell tanulni járni mint a kisgyerek,amikor is néha hasra esünk,hogy járni megtanuljunk. Másrészt az a lényeg mi volt,vagy az hogy mi lesz? Az ember ha a múlton rágódik előrébb jut? Mi a fontosabb a múltad vagy a jövőd? Tanuld meg tisztelni magadat,és tanulj a hibáidból,hogy legalább újra ne kövesd el ugyan azt. Szerinted aki bőlcs ,érett komoly,normális felnőtt,az hogy jutott el arra a szintre hogy ekkora tapasztalatra tegyen szert? Nem hibák,rossz döntések árán?


Nem fogok neked be magyarázni semmit,mert ha hiszed ha nem a válaszok benned vannak,csak jól kell kérdezni,hogy elő jöjjenek!!!!!!!!!

2017. szept. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!