Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz lenne, ha addig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne, ha addig csak szexelnék férfiakkal, míg nem találok magamnak rendes kapcsolatot? Nagyon rontana ez az önbecsülésemen? 26L

Figyelt kérdés
Eddig mindig csak párkapcsolaton belül éltem szexuális életet, de már egy jó ideje nem találok magamnak senkit rendes kapcsolatra, kezdem feladni a reményt. Minden férfi csak “időtöltést” akar, vagy szexkapcsolatot. Senkinek nincs ideje párkapcsolatra, vagy más kifogással jönnek. Nehezen bírom szex nélkül, már hónapok óta. Eddig minden férfit visszautasítottam aki ezzel ajánlkozott fel, mert hogy nekem van tartásom. De már kezdem leszrni, őszintén. Viszont a tudat, hogy csak arra kellenék, elég rossz, és tényleg elszomorít, meg önbizalom romboló. Párkapcsolatot meg ki tudja, mikor találnék.

2021. aug. 28. 23:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%

Novembertől szeretőt keresek

37/f

2021. aug. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
96%
Nekem pl. nem jött be. Elkezdtem magamat eldobható tárgynak látni, sőt, a férfiakat is eldobható tárgynak kezdtem látni. Nem kellett ehhez sok, csak annyi, hogy sikerült belezúgnom valakibe, aki csak szexet akart, hogy őt elfelejtsem, belementem mással csak szexbe, de nem volt túl jó, főleg hogy másba voltam szerelmes. De ennyi is elég volt ahhoz, hogy értéktelennek kezdjem magam érezni és én lepődtem meg a legjobban, amikor a következő szexpartnerjelöltem viszont sokkal többet kezdett bennem látni. A baj csak az volt, hogy vele eleve úgy mentem bele, hogy semmi komolyat nem akartam vele, ezt meg is mondtam neki, de ő túlgondolta és mivel én nem tudtam viszonozni az érzéseit, szakítanom kellett. És akaratomon kívül megbántottam pont azt az embert, aki többet látott bennem eldobható tárgynál. Levontam a következtetést, hogy ezek a szexkapcsolatok kitermelik a hasonló helyzeteket és nem akarom se magamat, se a másikat tárgyként kezelni, nem akarom, hogy bárki hazugságból ölelgessen meg puszilgasson és én se akarok a testemmel hazudni senkinek, de nem is nagyon tudok, mert nem élvezem a szexet szerelem nélkül. Úgyhogy én inkább maradok szex nélkül.
2021. aug. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy kalandozol nem azt jelenti hogy fűvel-fával. Akik kalandoznak azok is csak azzal aki emberileg, külsőleg, személyiségében is szimpatikus, meg tudják kívánni. Azt hogy neked ez így "megéri-e" és el tudod-e választani a "többitől" mit ront/javít az önbecsüléseden meg csak te tudod megítélni. Minden ember más és más, van akinek rontana, van akinek javítani erre tanácsot mindenki csak a saját szemüvegén át tud adni, de ez a TE életed!
2021. aug. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
42 vagyok. Nekem nem elég egy szexkapcsolat, pont azért, hogy nem jó érzéssel tőltene el, hogy ilyen miatt odadobom a testem/lelkem... Viszont nagyon jó kis játékszereket rendeltem és megoldom így... ;)
2021. aug. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
3%

Ha ismerettségedben humán, társadalomtudományi, bölcsész szakterületeken tevékenykedő férfiak vannak, tőlük sok jóra ne számíts.

A műszaki, természettudományi, élettudományi szakterületen tevékenykedő férfiaknak viszont legalább 80%-a tisztességes.

2021. aug. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor visszakérdezek: kinek lenne gáz? nekünk, tökismeretlen névteleneknek itt a gyk.hu-n?
2021. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Dehogy lenne gaz

Ha neked ez okoz élvezetet akkor hajrá, egyszer majd úgy is találsz valakit aki melletted lesz

2021. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!