Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire rombolja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire rombolja az önbecsülést, ha olyan nővel vagyok, aki külsőre nem tetszik igazán?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kövér férfiként nem kellene válogatnom, de számomra a kövér nők nem igazán vonzóak. Ennek ellenére mégis egy ilyen testalkatú lánnyal vagyok, mert kedves hozzám. Külsőre viszont nem igazán tetszik.
2020. márc. 21. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, lehet ő is így van veled.
2020. márc. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A megalkuvás mindig rombolja az önbecsülést. Függetlenül attól, hogy te hogy nézel ki és mire lenne esélyed.
2020. márc. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem 10-és skálán 7-es erővel rombolja.

Szóval eléggé

2020. márc. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Örülj annak,hogy a lány elfogad,és talán szeret így is!

Tanulhatnál tőle! S önmagadért szeret!

2020. márc. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán miért vagy olyannal aki nem tetszik ?

Jobb mint a semmi ?

Ha nincs ló jó a szamár ?

Vagy azt hiszed hogy neked csak ez jutott ?

N

2020. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele egy ideig, és az a durva, hogy nagyon megszerettem a lányt, de igazán soha nem voltam belé szerelmes és soha nem kívántam annyira, amennyire szerettem volna. Vége is lett.
2020. márc. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy kövér vagy, kereshetsz olyat, aki tetszik is.
2020. márc. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én inkább a barátnős sajnálom, mert így átvered szegényt. De miért gondolod, hogy ha te is kövér vagy és te sem teszel semmit azért, hogy ez ne így legyen, akkor neked egy 10/10-es csaj járna?
2020. márc. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!