Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők mit gondolnak arról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit gondolnak arról a férfiról akivel kapcsolatban vannak, és a férfi elmondaná hogy volt már egyszerre több nővel?

Figyelt kérdés
Mit gondolnak az ilyen férfiről a nők?
2021. okt. 4. 18:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
igen, én a 13-as utolsó számomra meredek mondatára reagáltam hasonlóan "érdekesen".
2021. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Sunshinedoll ***** válasza:

Engem nem zavar az ilyesmi, volt már ilyen párom.

És nyilván egy kapcsolatban, akár csak szexkapcsolatban is az emberek beszélnek egymással a szexről, szóval szerintem nem fura az, hogy valaki elmondja ezt, ha feljön témának az ilyesmi.


Mondjuk ezzel indítani fura, de amúgy meg nem kell rákérdezni konkrét dolgokra, ha nem tudjuk elviselni a választ.

2021. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mi nyíltan beszélünk a szexről. Az elején elmondtam, hogy nekem a többes szex tabu, ez egészen biztos. Akkor mondta, hogy volt 3as szexben része, de egyáltalán nem jött be neki, de ki akarta próbálni. Én örültem, hogy megvolt neki, mert én nem lennék benne. Megbeszéltük, nincs rá igénye. Ennyi. A múltjához semmi közöm, nem befolyásolja a jelent. Egyedül a prosti téma zavarna, de ő maga mondta, hogy szexért sose fizet. Éshát, nem is volt soha rászolrulva, nem az a típus. Van múltunk, de a jelent nem befolyásolja, boldogok vagyunk már 4 éve.
2021. okt. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ez a múlt, nincs is sok közöm hozzá, + biztos jó lehetett neki, ahogy a lányoknak is.
2021. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!