Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondolnátok egy olyan nőről aki 30 éves korára 4x ekvált? Komolyan tudnátok venni?

Figyelt kérdés
A kérdés onnan jött, hogy néztem valami társkereső műsort és abban volt egy pasas, aki az interjúban azt mondta, hogy egy olyan nővel készül randizni aki 4 váláson túl van és van egy rakat gyereke. Nektek mi lenne a véleményetek egy ilyen nőről, kezdetének kapcsolatot vele, vagy ennyi válás, gyerek stb ilyen fiatalon már kicsit sok (k) lenne?

2018. jún. 26. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Eh, nem. Az ilyen nő felelőtlen. Eleve érthetetlen számomra, hogy egyesek pár hónap után összeházasodnak. Az meg, hogy gyereket is vállalnak pláne. Ahhoz, hogy 30 éves korára valaki 4x elváljon ahhoz az kell, hogy kb. 3 évente legyen egy válása ismerkedéstől válásig...
2018. jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Clairvoyant ***** válasza:
100%
Nem szép dolog ismeretlenül megítélni valakit, ettől függetlenül ez nem egy jó ajánlólevél. Nagyfokú bizonytalanságra, önkép zavarra és társfüggőségre egyaránt utalhat.
2018. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem
2018. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mi a jobb? Ha 30 éves korára 4x elvált vagy 30 éves korára volt 30 partnere vagy szexpartnere?

A hazasság csak egy papir ami azt jelenti hogy nyégy komoly kapcsolata volt, amit komolyan gondolt de nem jött össze, hogy kinek a hibájából azt egyelőre nem tudni.


Sok nő 30 évesen túl van a huszadik kapcsolaton csak ez nincs dokumentálva, eltitkolja, és vizen nem látszik a kacsanyom.

2018. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

#4

"és van egy rakat gyereke"


Ez azért riasztóbb, mint az, hogy hány kapcsolata volt. Bár megjegyzem, hogy egy kapcsolatnak pont az a lényege, hogy megismerje eléggé az ember a párját a házasság ELŐTT és csak akkor vágjon bele egy házasságba, ha már biztos a dolgában. A "lesz ami lesz" típusú házasságok nem túl jól hangzanak..

2018. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nekem egyik rokonom(nő) 3x vált el és mindegyikből lett egy gyereke, régebben állítólag rendes ember volt, a harmadiknál terhesség alatt cigizett, ivott és sajnos a gyerek látta meg a kárát. A kérdés az, hogy miért házasodott össze annyiszor. Rokonom pénz + gyerektartás miatt csinálta az egészet.
2018. jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Számomra kiábrándító.
2018. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én kamaszkori első komolyabb csajom is ilyen lett. Minden férjének szült egy gyereket, mert azt hitte, hogy azzal meg tudja fogni őket. Most 60 évesen egyedül van, még a gyerekei is leszarják.
2018. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Csurmi válasza:
Hát egy 40 éves karrierista szingli annyira okos volt és annyira megnézte hogy aztán se válás se ex se gyerek. Nem jó ajánlólevél de szerintem egyedi esetek vannak. Én drukkolok neki, hogy most összejöjjön. És gratulálok a gyerekeihez, bátorság is kellett hozzájuk.
2018. jún. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!