Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők mit gondolnak arról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit gondolnak arról a férfiról akivel kapcsolatban vannak, és a férfi elmondaná hogy volt már egyszerre több nővel?

Figyelt kérdés
Mit gondolnak az ilyen férfiről a nők?
2021. okt. 4. 18:30
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
10-es akkor miért kell ezeket elmondani?
2021. okt. 4. 18:37
 12/24 anonim ***** válasza:
72%
sehol se irtam, hogy el kéne ezeket mondani, minek?
2021. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
47%
Engem zavarna. Nagyon is. Volt egy exem akiről kiderül hogy korábban prostizott. Elhagytam, mert már gyanakodtam hox valami nincs rendben, mert minden együttlét után elkaptam valamit. Nem tudom, mert elvileg mellettem nem volt másik nővel, de az hoy előttem igen, pont elég arra hogy komoly fertőzéseket szedjek össze. Jól kicseszett velem, ezt az első randin el kell mondani.
2021. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2021. okt. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért mondaná el, de ha már felhozta, akkor engem érdekelne, hogyan történt a dolog.


Ami előttem történt és nem ütközik az elveimmel (például pedofília), addig nem zavar.

2021. okt. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%

Egy kicsit 'férfiasabb' lenne a szememben, vonzóbbnak talánám egyrészt mert nyitott, ami nálam nagy plusz, másrészt meg hogy 2 csajt rá tudott venni erre, ami azért nem olyan könnyű. Szóval szerintem ez izgalmas és örülök hamár megélt ilyesmit is. Persze a továbbiakban ennek semmi jelentőségenem lenne, hisz ez a múlt. Mikor elmeséli akkor erre gondolnék, de utána nem lenne ez téma mert nem érdekel ki mit hogy kivel csinált a múltban

24N

2021. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
16-os a 2 csajt rávenni az az esetek nagy részében 2 prostit jelent
2021. okt. 4. 18:52
 18/24 anonim ***** válasza:
77%

akár lehetne egy szexuális önéletrajzzal is érkezni az 1. randira, hogy adott fél kivel, mikor, milyen körülmények között szexelt, ha ez megvan utána lehet folytatni a randit.


vajon folytatódik-e az 1. randi, ha rögtön ezzel indít az ember?

2021. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
18-as szerintem vannak olyan dolgok amikről Úriember illetve Úrinő nem mesél.
2021. okt. 4. 18:57
 20/24 anonim ***** válasza:
81%

#17: természetesen nem fizetős lányokról beszéltem. Sokaknak összejön ilyesmi simán bevállalósabb barátnőkkel vagy hasonló. Ismerek több ilyen férfit is, akikről biztosan tudom, hogy nem kamu/vagánykodás a sztori. Sőt én is benne lennék ilyenben, ha szimpatikus a pasi, szóval nem csak prostival lehet ilyeneket megélni. Sőt talán ez a ritkább. Nálam mondjuk a prostizás szakítóok is lenne. Azt nem tudom elfogadni, minden más kalandot, extremitást igen, akár férfiakkal való szexet is, bármit. De a fizetős szexet alja igénytelen nőkkel nem (luxusprostikkal se, mielőtt belekötnél).

#16

Melleseg annyira tudtam hogy le fognak pontozni. Aki nyitott és kicsit is perverz itt, azt azonnal szétszedik. Egy nő a gyk-sok azerint csak elviseheti a szexet, azt is csak ritkán tegye meg, nem élvezheti, pláne nem lehetnek extrém vágyai:D

2021. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!