Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú ezt többször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú ezt többször csinálja, akkor csak azért hogy meghúzzon vagy konolyabbat akar?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki napi szinten érdeklődik felőlem, írogat, randizni is fogunk. Elég messze lakik, pontosan 120 km-re. Azt mondta hogy velem szívesen kipróbálná a távkapcsolatot is. A képeimre többször mondja hogy nagyon szép vagyok. És mondtam neki hogy ha ilyen sokszor mondja, még a végén elhiszem. Erre ő azt mondta hogy neki lehet hinni, mert azt kell nézni hogy ki mondja és mi célból. Most akkor ő valamilyen szándékkal mondja nekem hogy szép vagyok? Magyarul így akar ágyba csábítani vagy tényleg vonzódik hozzám?

2021. okt. 4. 00:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem mind a 2 verzió esélyes. Lehet h azért mond neked ilyen szépeket h kialakuljon a bizalom és megtudjon dugni.. Aztán utána majd kialakul h ez egyszeri volt vagy tényleg utána is keres és kapcsolatot akar tőled.

120 km nem kevés, nem minden pasi megy bele a távkapcsba, max akkor ha otthon van neki még 1 :)

De remélem nem Győri a pasi😆

23l

2021. okt. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
" Vagy ha már kúrni akar akkor szépnek tart?" Én igy vagyok. Ha szépnek tartok egy lányt akkor öt szeretném megkurni! Ez természetes nálam.
2021. okt. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Alapvetően igen, minden szép lányt megakarunk dugni, főleg, akivel kapcsolatban vagyunk, vagy csak flörtölünk. De bármilyen hihetetlen, nekünk sem csak a szexről szól az élet, ugyanúgy szükségünk van egy nagyon közeli társhoz (mármint barátnő), aki társunk a mindennapokban, jóban, rosszban. Akár távkapcsolatban is.
2021. okt. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha "csak dugni" akarna, akkor valami közelebbit szédítene ezzel. Nyugi, te tuti, hogy egyébként is bejössz neki, + azért majd nyilván dugni is szeretne 😉😄
2021. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Komolyabbat akar
2021. okt. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!