Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú ezt többször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú ezt többször csinálja, akkor csak azért hogy meghúzzon vagy konolyabbat akar?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki napi szinten érdeklődik felőlem, írogat, randizni is fogunk. Elég messze lakik, pontosan 120 km-re. Azt mondta hogy velem szívesen kipróbálná a távkapcsolatot is. A képeimre többször mondja hogy nagyon szép vagyok. És mondtam neki hogy ha ilyen sokszor mondja, még a végén elhiszem. Erre ő azt mondta hogy neki lehet hinni, mert azt kell nézni hogy ki mondja és mi célból. Most akkor ő valamilyen szándékkal mondja nekem hogy szép vagyok? Magyarul így akar ágyba csábítani vagy tényleg vonzódik hozzám?

2021. okt. 4. 00:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Fogalmam sincs. Nem látok semmit a varázsgömbömben. Mármint komolyan, ezt itt neked senki sem fogja tudni megjósolni.
2021. okt. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Honnan tudjam? Miért nem tőle kérdezed meg? Bocs, hogy nem ismerem s tőled 120 km-re lévő srácot!
2021. okt. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem km miatt szex.
2021. okt. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Hát tuti, hogy kurni akar majd valamikor... hogy mikor azt nem tudom, de beakarja tenni a finom kis puncidba..


Engeded?


Fú de perverz köcsög vagyok

2021. okt. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De ha kúrni akar tetszem neki? Vagy csak azért mondogatja hogy szép vagyok hogy elcsábítson és közben nem is gondolja úgy? Vagy ha már kúrni akar akkor szépnek tart?
2021. okt. 4. 00:42
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Szépnek tart ezért húzasd meg vele magad ha jó pasi!;)
2021. okt. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem szép vagy és ezért akar megkurni.

Azért 120 km utazni majd, egy olyan punciért amit vagy oda ad a csaj vagy nem, azért az eléggé költséges, időben, erzelemben meg még sokmindenben.

2021. okt. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Halovány lövésünk sincs. Az is azt mondja hogy szép vagy aki "komoly" dolgot akar, meg az is aki csak megdugni, úgyhogy ebből nem tudod meg. Mindenesetre 120 km távolságból elég nehéz komoly kapcsolatot tervezni...

Tipp: mond meg neki, hogy okés, de első néhány talira nem lesz szex, mert neked idő kell a bizalom kialakításához és semleges helyen találkoztok csak egy kv-ra. Ha így is megy akkor talán "komolyabb" ha így hirtelen alábbhagy a lelkesedése akkor csak dugni akart.

Ezzel együtt ha te is akarsz vele dugni, akkor ne filózz találkozzatok és dugjatok, majd elválik mennyire lesz rendszeres. Ha minden héten utazik akkor talán, ha csak 1-2 havonta akkor csak alkalmi kufirc mikor ráér.

2021. okt. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Ha le akar fektetni, akkor igen, szépnek tart. Legalábbis én nem fekszek le olyannal, aki nem tetszik.
2021. okt. 4. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Igen ez évezredek óta kérdés. Ezt nem fogod tudni előre csak akkor ha megismered jobban beszélgettek, találkoztok személyesen stb. De amikor azt mondja szép vagy, meg jó csaj vagy akkor azt úgy is gondolja. Ennek nincs egyéb tartalma. Az, hogy látni akar meztelenül és szeretne lefektetni, meg a végén a szádba élvezni az is biztos. De ezzel sincs baj hisz ez része a kapcsolatoknak.

A vége, hogy csak ennyit akar vagy komoly kapcsolatot, na azt nem tudja senki se előre rajta kívül.

2021. okt. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!