Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Urak, hölgyek, párok, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Urak, hölgyek, párok, aki mindennap, de legalábbis heti többször szerelmeskedtek, évek óta! Mi izgató benne, mi játszik közre, hogy nem unjátok meg egymást?

Figyelt kérdés

Én új, boldog kapcsolatban vagyok, de többnyire azt látom, hallom, hogy akár 1-2 év alatt is megunják egymást a párok, nem vágynak már az együttlétre, nem is izgató egy idő után. Ijesztő számomra, hogy miért futhat ki oda egy szenvedélyes kapcsolat, hogy eltűnik a kéj...

Hogy lehet megőrizni?

Nem kérek privátot, köszönöm.



2021. szept. 20. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, hogy hogy lehet megőrizni, mi 25 évig bírtuk. Most már 13 hónapja nincs szex közöttünk. Párom még kívánná velem, de én már nagyon nem. 48F
2021. szept. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Át kell lendülni az ilyeneken. 3 év alatt nekem is sokszor volt, hogy kedvezőtlen voltam és nem izgatott. Olyankor lefekvés előtt, amikor mind a ketten tudtunk figyelni a másikra, akkor beszélgetünk. Elmondtam, hogy mi tetszene, milyen tempó, milyen póz. Szeretném, ha kipróbálnánk valami új módszert.. Beszereztünk egy Hancúr Párbaj nevű társast, gyakran borozunk, más helyeken csináljuk, egyre többet engedek neki. Így nem unalmas, hogy kommunikálunk. Persze attól még van, hogy kevésbé kívánom, de mindig igyekszünk a másiknak örömet okozni elsősorban.
2021. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami jó azt jó ismételni :) Egy jó kapcsolatban a vágy az ágyon kívül kezdődik csak ott fejeződik be. Dolgozni kell a kapcsolaton nap mint nap (és jól választani), s van bőven praktika amivel folyamatosan izgalmasabbá lehet tenni. Kulcs a teljesen őszinte kommunikáció és a nyitottság.
2021. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 sajnálom... 48 évesen még nem vagytok idősek , hogy már ne legyen szexuális életetek... Igen, ilyesmire gondolok, hogy egy idő után miért vész el a vágy? Főleg csak egyik fél részéről. Ez a legrosszabb felállás.


#2 #3 köszönöm válaszaitok. Bátorító, támogató.

Igen, tenni érte, hogy működjön, és kommunikálni, ezt én is alapnak gondolom, így, már az elején is...

Nem szeretném, ha ellaposodna, unalmassá, vagy fárasztóvá válna.

2021. szept. 20. 12:05
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Valószínű hogy azért, mert fiatalon kerültünk össze és csak egy partnerem volt előtte. Most pedig úgy érzem, hogy másra is vágyom, szeretnék élni és átélni dolgokat. #1
2021. szept. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Én a volt párommal 3. év együtt töltött idő alatt szinte minden nap szeretkeztünk, volt hogy többször is egy nap. 3. év alatt vagy 1000x. Imádtuk egymást. Sajnos most egyedül vagyok. 48.f A volt barátnőm most lenne 23.
2021. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, az számít, hogy mennyire szereted a másikat.

Nekem is volt olyan időszakom amit a #1 írt, hogy gondolatban kifelé kacsingattam, vágytam ismét egy kis másra egy kis újra, amit már annyira rég nem élhettem át.

Ez idő alatt volt, hogy nem is kívántam az itthoni megszokott szexet.

Aztán volt, hogy a szexet kívántam, kezdeményeztem is sokszor itthon, de nem mert páromat kívántam, csak magát a szexet.

Aztán úgy alakult, valahogy érzelmileg újra egymásra találtunk, mondhatom, több évtized után ismét beleszerettem. Azóta ismét nem csak a szexet kívánom, és nem érzem monotonnak, mint egy ideig annyira.

2021. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mathus ***** válasza:
100%
a kérdésre: biológiai/hormonális okai vannak, nem személyiségfüggő. és a max. 2 év, utána kuka, az helyes tipp.
2021. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk 10+ év után azért csökkent, mert párom elengedte magát. Nagyon meghízott. Számomra így már kevésbé vonzó.

Ezt mondtam is neki, de sírva közölte, hogy többet ne hozzam fel.

Most ott tartunk, hogy inkább kiverem, miközben arra gondolok hogy 10 évvel ezelőtt milyen jó volt.

Havi 1x van sex.

Megcsalni nem csalom meg, elhagyni nem hagyom, mert szeretem.

Ez ilyen sajnos.

2021. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!