Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a bajom, ha egyre többször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a bajom, ha egyre többször azon jár az eszem, hogy egyes pasiknak milyen lehet a farkuk?

Figyelt kérdés
30 vagyok, és férjezett. De mostanában sokszor eltöprengek más férfiakon pl. munkatarsakon, vagy random férfiakon akik épp előttem állnak.
2021. szept. 18. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem passzol valami otthon a kapcsolatban ha más pasikról ábrándozol... Ja és készülj fel prividömpingre amiben a "büszkeségüket" akarják majd neked mutogatni.
2021. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nincs semmi bajod
2021. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, random férfiak, akikkel találkozol, ők is eltöprengenek veled kapcsolatban ezen-azon.
2021. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Számomra fura, hogy ennyire az ösztönvilágod vezérel.


Lehet, hogy kevés a szex otthon? Vagy inkább csak egyszerű kíváncsiság az újdonság feltételezett "varázsa" izgathatja a fantáziádat?


Biztosan minden figyelmességet, törődést megkapsz a férjedtől az ágyon kívül is?

2021. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, bár én szűz vagyok
2021. szept. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nincs. Ha szereted a férjed és kielégítő a szexuális életed és csak a fantázia szintén marad ez meg, akkor nincsen probléma. Elvégre nem egy zárdába vonultál be, csak mert férjezett vagy.
2021. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
#4 Heteroszexuális nő vagy, és nem titkolod. Én is elgondolkodtam már sokszor hogy milyen lehet a nőismerőseim melle. Az a nő aki néha nem gondolkodik el ilyenen az nem heteró. Ezt bátran és magabiztosan kijelentem.
2021. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

7

Huh, akkor most megtudtam, h nem vagyok hetero. Köszönöm.

2021. szept. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
#8 Nagyon szívesen.
2021. szept. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha pasi ha nő mindegy ,hogy kapcsolatba van vagy nincs akkor is meg nézi a másik farkát vagy a nő mellét ,seggét


f28

2021. szept. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!