Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiakat nem izgatja azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat nem izgatja azt fel, ha a nőt kielégítik és már többször elment a nyalástól, ujjazástól? (bővebben) (privátot nem kérek)

Figyelt kérdés

A mostani barátomnál is én vagyok az első hogy kielégítsen, ez szuper is. Már többször elmegyek előjátéknál, nagyon élvezem, de neki erre semmi reakciója sincs a nadrágjában.

Ez nekem nagyon furcsa, mert az előző barátom már mindig majd szét durrant az izgalomtól, mire oda került a sor. Hozzám ért és már kő kemény volt neki.

A mostani barátomnál meg nem ez a helyzet. Én nagyon be tudok indulni attól ha neki jó, elmegy. De ő egyáltalán nem indul be arra ha nekem jó, élvezem.


2021. okt. 3. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Lehet beindul tőle, csak mivel az orális szex egy hosszabb ideig tartó koncentrált cselekvés, ezért nem a merevedés az amire figyel. Így lelankad de ez nem jelenti azt, hogy neki ne lenne jó, vagy ne kívánna.
2021. okt. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
91%
Nekem nem szokott végig állni ha kifejezetten a másikkal foglalkozom. Fel le megy ahogy kedve van. A folytonos álláshoz kell állandó stimulálás. Mindenki más.
2021. okt. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy nem.....
2021. okt. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
De izgató, viszont ha sokáig elhúzódik persze lelankad. Pont nemrég barátnőmnek olyan intenzív remegős orgazmusa volt hogy egyből felállt a farkam:D
2021. okt. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Én pl fejben fel vagyok izgulva, de merevedésem nincs fizikai inger nélkül. De az előválladék szinte folyik már olyankor is belőlem, onnan lehet tudni, hogy felizgultam :D
2021. okt. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez mindenkinél más

nekem nyalásnál végig nagyon áll (és imádok nyalni, nagyon ingergazdag szinte benne lenni a punciban, a combok ölelésében), az ujjazás viszont nem akkora élvezet, és sokkal inkább koncentrálni szoktam, hogy jól csináljam, úgyhogy olyankor lelankad

2021. okt. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nagyon koncentrál és rád figyel, akkor azért nem áll a farka ilyenkor, de jó esetben élvezi és fel van izgulva, csak úgymond elvonódik a figyelme.

Pl én nőként ezért nem szeretem a 69-es pózt, mert szopás közben nem tudom élvezni a nyalást, mert másra koncentrálok:D csak akkor élvezem, ha abbahagyom a szopást, viszont akkor meg ugye mi értelme ennek a póznak

2021. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!