Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egyik haverom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egyik haverom lopkodná a fehérneműimet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szoktunk ugye tartani ilyen kis összejöveteleket/bulikat haverokkal, aztán most nyáron valahogy főként nálunk voltunk, pár évfolyamtárs, osztálytársak szóval ilyen közelebbi ismerősök, ugye főként az udvaron voltunk, nyáron ugye jó idő volt minek legyünk bent sütögettünk meg ilyenek, aztán a ház ugye üres volt szinte mindig ilyenkor. Nade egy egy ilyen buli után, nem mindig, de a legtöbb után úgy feltűnt, hogy nincs meg egy-egy bugyim vagy melltartóm, de főként bugyi hiányzott általában, volt, hogy kettő is, legalábbis én nem találtam. Olyan volt, hogy pl nem ott volt ahová tettem, de azt aláírom én is lehettem egy egy jobban sikerült este után😅 de az eltűnéseket nem igazán értem, pontosan nem tudom megmondani, hogy mennyi hiányzik, csak így körülbelül rémlett amikor válogattam, hogy mintha lett volna még egy ilyen meg olyan, csak háromra emlékszem konkrétan kettőre azért mert aznap tettem a szennyesbe, másikra pedig azért mert az nagy kedvencem volt és gyakran hordtam, aztán még egy melltartó tűnt el egy másik alkalommal ugyan úgy a szennyesből, de zoknik is vannak amiknek konkrétan nem találom a párját, jó nyilván ez megesik, de ezek is a szennyesből tűntek el valahogy. Ilyenkor nyilvánvaló lenne hogy valaki ellopta, de igazából nem ilyen egyszerű a helyzet, ugye pl mosdóra mindenki bejárt a házba, és én személy szerint kb senkiről nem tudnám elképzelni, hogy ilyet tenne, továbbá nekem az emeleten van a szobám, meg az a fürdőszoba is ahol az én szennyeseim vannak, de viszont a szobám ablaka arra a részre néz ahol szoktunk lenni, szóval az feltűnő lenne ha ott valaki felkaocsolná a lámpát, ilyenre viszont nem emlékszem, szóval tanácstalan vagyok, semmi más bizonyítékom nincs igazábók, csak ennyi, hogy nem találom őket, meg, hogy a szennyesből tűntek el, de igazából ezt nem is annyira értem.

2021. szept. 28. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az igazi házibuli, amikor másnap azt sem tudod hova lett ledobva a bugyid 😂
2021. szept. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek egyik haverom lopkodná a fehérneműimet?"


Simán lehet. Te ismered őket, el tudod-e valamelyikről képzelni..

2021. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
" pár évfolyamtárs, osztálytársak" Elárulnád, hogy ilyen fogalmazással milyen iskolai végzettség társul?
2021. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2-es írtam is, hogy nem igazán tudnám elképzelni de mas magyarázatot sem tudok elképzelni

3-mas mert mi ezzel a baj?😅 pár évfolyamtárs (6) vessző osztálytársak (2)

2021. szept. 28. 18:13
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Az idézett résszel semmi. Ott csak arra utaltam, hogy az általános iskolát meghalado tanulmányokra hivatkozol. A kérdésed megfogalmazása egybefolyo, szinte tagolatlan hablaty tele ugyezve.
2021. szept. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jaa értem, hát sajnálom a hibákat, nem mindet veszem észre, gimis vagyok egyébként.
2021. szept. 28. 18:45
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

5# neked se valami jó a helyesírásod. Egyelőre tanulj meg írni, mielőtt másokat kritizálsz. Az egy dolog, hogy a kérdező is elírt pár dolgot, de te sem vagy semmi. :D “tele ugyezve” (nem tudom mit jelent)

Egybefolyo —> egybefolyó

Meghalado —-> meghaladó


Úgy látom ékezeted van. :D

2021. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egyik válaszoló arra utalt, hogy a kérdező nagyon sokat írta a kérdésében az "ugye" szót.
2021. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, alapból sokat használom aláírom😅
2021. szept. 28. 19:35
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb tegyél ki pár bugyit (pl. szárítóra) és rejts el egy kamerát a közelben. Hamar ki fog derülni.
2021. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!