Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más már belefáradt ezekbe és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más már belefáradt ezekbe és ha igen hogyan éli a minden napokat túl?

Figyelt kérdés

Régen nagy "Nemzeti" voltam és kibirhatatlan. Talán ezért is távolodtak el tőlem. Küszködtem magammal, hogy elviseljem magamat, kicsit olyan volt mintha álmodtam volna akkoriban. Kinosabbnál kínosabb szituációk.Folyamatosan faragott az élet az egomból és önbecsülésemből.

Bármelyik lányt néztem ki senki rám sem hederített. Rossz

híremet keltették. Persze eszt ragozhatnám de ez tömören a lényeg.

Mára felfogtam hogy ronda vagyok. Ezért nem kellek senkinek. Senki nem lát bennem fantáziát pedig bármit meg lehetne velem beszélni.

Én mindig meghalgattam mindenkit de mikor én szerettem volna beszélni senki le se szrta a dumám. Soha nem hallgattak meg.

Aztán elmúltak az évek, ma már liberális vagyok, keresztény de kicsit balos. Teljesen az ellentéte annak ami voltam.

Senki nem ár már velem szóba. Lassan harminc évesen soha nem volt barátnőm, barátaim már nincsenek. Lelkileg, szellemileg bejártam egy ívet azt nem sajnálom. Csak azt a sok évet amit részben magam toltam el részben a környezetem. De úgy gondolom ha a környezetem nem determinál ennyire én is más hogy reagálok sok mindenre.

Ha kezdeményeztem egy lányál vagy megalázott, lekoptatott, nem válaszolt, leépitett. és most jöhet a duma hogy gyúrjak de minek??? Vékony voltam akkor sem kelletem senkinek. Csontos arcom van, volt is más vonásomról nem tehetek. Teljesen mindegy volt a lányoknak milyen emberileg az illető csak jó képű legyen. Most egy jóképü srácnak, férfinak alapból más lesz a kisugárzása mint akit állandóan csúfolnak, megaláznak. Mind1. Rájöttem ezekre és már hidegen hagy csak néhanap, mint ez, néha eszembe jutnak ezek hogy anyni üzengetés, kezdeményezés és soha senki sem értékelt, fogadott el. Mert ronda vagyok. Egyszer beszolt az egyik csaj miért nem zsacskóval megyek randizni a fejemen hátha sikerem lesz.



2021. szept. 19. 18:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%
Persze, pszichopata b@szogép,az,ahogy mondod. Ez az, hogy te ezt el is hiszed. Itt fejben lesznek a gondok. Igaz a vallási berögződés sem mondható előnynek, ha az ember kapcsolatot keres. Rengeteg nem túl előnyös megjelenésű embernek van párja, családja, csak mondom.
2021. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát barátom ne vedd zokon de neked kellene egy jó pszichológus. S semmi köze a politikai nézetednek ehhez.
2021. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodtam irjak e ide, mert nem teljesen de reszben azert temaba vag a sztorim, hat irok. Nos eloszor is en se vagyok egy szep ember. 100kilo felett, nem is vagyok magas, hosszabb haj, szakall, semmi extra gaz de azert ha realisan nezem nagyon nem rolam mintaztak az alfahimtipust kulsoleg es belsoleg sem. de... Olyan noim voltak hogy ha Milanoban vagy Párizsban beulnel egy divatheten a kozonsegbe akkor se latnal olyan bombakat :D tok komolyan. Bocsi kicsit kozonseges igy leirva, csak erzekeltetni szerettem volna... 100asaval irtak nekik mindenfele platformon ferfiak, ok meg buszken villogtak velem. Senki sem ertette, mindenki azt gondolta tele vagyok loveval aztan ennyi. Holott tok atlagos vagyok ebbol a szempontbol (is), nem vagyok szegeny se de tenyleg semmi extra. Raadasul meg csak nem is dominalom oket, sot inkabb nemileg szub beallitottsagu vagyok. Ezeket azert irtam le mert ez altalaban az alapkoncepcio: nezz ki jol, legyel gazdag es legyel dominans. Itt kezdodik a ferfi nem? :) egyik se jellemzo ram, megis meg tudtam hoditani ezeket a lanyokat ugy hogy olyan szerelmesen neztek ram hogy el se tudtam kepzelni hogy ez letezhet. Es mindent megtettek amire vagytam. Persze egyik sem szerelem volt 1.latasra. Meg kellett erte dolgoznom, de mindig oszinte voltam, figyeltem rajuk, sose nyomultam eroszakosan vagy ugy mint ahogy teged kepzellek el ismerkedes kozben hogy eroltetett es kinos az egesz, hanem szimplan csak sok idot toltottunk egyutt, tele mely beszelgetesekkel, aztan kialakult aminek ki kellett. Szamtalan ilyen sztorim van tenyleg a "polc tetejen" levo lanyokkal. Csak azt akarom kihozni ebbol hogy ha nem vagy tenyleg nagyon nagyon csunya, ami allitasod szerint nem vagy, akkor csak a szemelyiseged szamit es persze nekem lehet hogy sokszor szerencsem volt mert biztos sok olyan lany is van akinek fontos pl a fentebb emlitett 3tulajdonsag,de azert nem lehet az embernek mindig csak szerencseje es szinte barkit meg lehet hoditani nehany het, legfeljebb honap alatt mindenfele erolkodes nelkul, szimplan a szemelyisegeddel. Igy mukodnek a nok nagyreszt, nekik nem az szamit ami kivul van hanem ami belul. Mi ferfiak meg altalaban azt gondoljuk hogy fu milyen szep ez a lany, hat ennek is tuti a lóvé kell, meg a kockahas stb, kozben meg ugyanolyan lelke van mint annak a lanynak aki kevesbe szerencses kulso adottsagait tekintve. Csak te pl meg se merned szolitani. Szerinted ebbe a szemelyisegbe amit itt ebben a par sorban leirtal, megis melyik no fog beleszeretni, melyiknek leszel vonzo? Az elet resze hogy sebeket ejt rajtunk, nekem is van nem egy, vannak jo melyek is, de kepes vagyok kezelni oket es nem ezek fogjak formalni a szemelyisegem. Gondolkodj el inkabb, talald meg a hibaid dolgozz magadon es ne merulj el az onsajnalatban mert minel lejjebb csuszol a godorbe, annal nehezebb kimaszni. Csak te alakitod a sorsod, ha igy allsz hozza dolgokhoz mit varsz oszinten? Sok sikert, peace!
2021. szept. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nő vagyok. És nem akarlak megsérteni, de ha alapból ennyire leszolod a nőket, hogy pszihopata bgép kell nekünk mert lélektelen libák vagyunk, akkor egyeltalán miért kellenek neked hülye libák?


Ezt muszáj volt megmondanom, mert egyszerűen nem értem miért kell neked olyasmi amit nem tisztelsz. Mi is emberek vagyunk, rengetegen vagyunk, akiket nem igazán érdekel a külső, a belső annál inkább.


Szerintem neked az a bajod, hogy eddig a rossz női rétegben érdeklődtél. Mindenkinek meg van a saját közege ahol úgyanolyan emberek vannak mint önmaga, csak meg kell találni ezt.


Annak pedig, hogy más korodbelinek már családja van stb. Miért kicsinyited le magad mellettük? Semmivel sem többek sem nálad sem másnál. Ha úgyanilyen dühös vagy mindig, mint amennyire akkor voltál, amikor a kérdést kiírtad és kötekedtél, lealacsonyítottad a nőnemet a válaszokban, akkor nem mondhatok mást, mint hogy először azon kellene dolgozz, hogy nyugodtabb ember legyél.


Senki sem annyira ronda, szerencsétlen, és hülye, mint amennyire hiszi magát. Ezek pedig pszichológiai tények.

Ha tudnál gyűjteni egy kis önbizalmat és nem vennéd magad más után, más története után akkor szerintem könnyebben tudnád járni a saját életútadat.


Ha esetleg úgy döntesz, hogy megfogadod valanelyik tanácsomy, sok szerencsét...!

2021. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!