Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más szűz is érezte már úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szűz is érezte már úgy, hogy belefáradt, hogy nincs társa a szexhez és teljesen kiégett, holott még kézfogás sem volt? 24/L

Figyelt kérdés
Jobb lenne, ha nem is létezne a szex a földön. Nagyon fárasztó, hogy nem akar összejönni senkivel. Pedig 19-20 évesen legalább kíváncsi voltam. De mégis naponta feljon az érzés, hogy társat akarok és nem akarok egyedül meghalni.

2021. ápr. 17. 22:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Most társat akarsz vagy szexet?
2021. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 LazyJones ***** válasza:
91%
A legrosszabb amit tehetsz, hog, rágörcsölsz. Ha mindenhol azt látni rajtad, hogy frusztrált, depresszív és feszült vagy, azzal elmarod magad mellől a lehetséges partnereket. Nyugi, élvezd az utazást, egyszer csak leül melléd is valaki a buszon!
2021. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
Ha 24 éves lány létedre nem dugtak még meg, akkor valami egetrengetően ocsmány lehetsz...
2021. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Ezek után valószínűleg lesz! Csak győzzél válaszolni a privát üzenetekre!
2021. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
3-mas,az ilyen barlangokban ahol te élsz mióta kötötték be a netet?
2021. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

1: szexet, kapcsolatban 🙂

3: ez egyáltalán nem igaz

5: így van...

2021. ápr. 17. 22:32
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én már letettem róla, hogy találok egy normális lányt!nem vagyok szűz, de inkább lennék az,mert amilyen csajaim voltak... Kívülről bombák voltak de a belsejük ocsmány visszataszító volt!egyikbe se volt megbánás.

Majd találsz nem kell bánkodni, ha az vígasztal akkor több millió sorstársad van akik ugyan abban a helyzetben vannak, mint te!

23/F

2021. ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Az önkielégítés képes kioltani egy ideig az ilyen vágyakat szerencsére. Amint újra érzed, lehet megint csinálni. Így ki lehet bírni évekig, magányosan. Mellé rendszeres meditációt javaslok.
2021. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
lol legalább én nevettem ezen, hogy a szűznek burnoutja van a szex témától :DD
2021. ápr. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%
Uristen, a helyzetemet irtad le :D nagyon rossz. 19F
2021. ápr. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!