Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más szűz is érezte már úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szűz is érezte már úgy, hogy belefáradt, hogy nincs társa a szexhez és teljesen kiégett, holott még kézfogás sem volt? 24/L

Figyelt kérdés
Jobb lenne, ha nem is létezne a szex a földön. Nagyon fárasztó, hogy nem akar összejönni senkivel. Pedig 19-20 évesen legalább kíváncsi voltam. De mégis naponta feljon az érzés, hogy társat akarok és nem akarok egyedül meghalni.

2021. ápr. 17. 22:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, mást is frusztrál méghozzá baromira ha nem talál partnert úgy érzi nem kell senkinek. Az más kérdés, hogy frusztráció, vagy éppen düh, "világfájdalom" senkit sem segített még győzelemre. VAN belőle viszont kiút! Akkor is ha ffi vagy akkor is ha nő. Nézz szét a környezetedben, nekik hogy sikerült, s neked miért nem? S miután összeraktál egy jó nagy kifogáslistát, meg "majd holnap" akkor gondolkozz el hogy min akarsz változtatni MOST hogy ne ugyanaz legyen mint a korábbi x évedben. RAJTAD és egyedül RAJTAD ÁLL! Ha másra mutogatsz, meg a körülményekre, meg mindenféle kifogásra és nem cselekszel akkor 20 év múlva is ugyanott leszel mint most.
2021. ápr. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mi lehet a valódi ok?

Milyen embernek érzed magad?

Mit teszel érte hogy bár ki is felfigyeljen rád ? Ezek a kérdések a lényegesek, és ha valami nem stimmel akkor változtatni kell rajta!

2021. ápr. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem éreztem így soha. Legalább nem szívják a véremet állandóan :D

22

2021. ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én már nem vagyok szűz, de csak párszor csináltam, és ugyanígy érzek, mint te. Mondjuk én demiszexuális vagyok, ami szürke-aszexualitád kategória, úgyhogy így nyilván nehezebb, de sokszor én is örülnék neki, ha szimplán csak eltűnne a szex a világból.
2021. ápr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%

Én egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy jobb lenne a világ szex nélkül. Sajnálom ha valaki úgy érzi, hogy nem tud partnert találni magának. Bár szerintem, aki nagyon akar, az talál. :)

28/F

2021. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%
Azóta biztos tele lett a postaládád önfeláldozó jelentkezőkkel :D
2021. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
79%

Ó én többször is érezted már ezt a kiégettség érzést. És azt hiszem tudom mi ennek a magyarázata.

Az agy Így védekezik a magány ellen.

Az agy az egy olyan szerkezet, ami mindenre magyarázatot próbál találni. Még az értelmetlen dolgokra is. Például, ha ránézel egy festményre -akkor is ha elsőre kaotikusnak látszik a festmény- az agy elkezdi rendszerezni a vonalakat és értelmezni a látottakat.

Most egy szorult helyzetben van a benned lévő ösztönlény aki vágyik a szexre. De nem jut hozzá, mert nincs senki aki vonzana vagy nincs lehetőséged a szexre, így az agyad erre is megpróbál magyarázatot találni.

Ez ugyanolyan, mint amikor valaki sokáig van bezárva. Egy idő után elkezdi jól érezni magát a fogságban.

A lényeg az, hogy ezek az érzések rögtön el fognak múlni, ha találsz valakit, akivel úgy érzed lehetőséged lesz a szexre. Már akkor is ha még csak ott tartotok, hogy szexuálisan vonz az a pasi…

A félreértések elkerülése végett. Én magam pasi vagyok így nem kérek pasiktól privát üzeneteket :)

2021. ápr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 1Léna ***** válasza:
100%

Olyan mintha az emberek egy vasút pályaudvaron tévelyegnének. A pályaudvaron sok vonat áll, de elromlott a kijelző, még a vasút doldozói sem tudják melyik vonat hova megy. Így az utasok felugranak az egyik vonatra, majd a másikra. Van aki tétován inkább vár, van aki a vezetőhöz megy reklamálni. Van aki beszélget a várakozókkal. Van aki csendben ül és sirdogál, mert lekési a randevúját.


Ha egyedűl vagy annak sok oka lehet. A biológiai órád működik, ezért ezt sürgetésnek érzed.

Nyugi! Ne pánikolj mert ez nem hogy nem segít, de akadályoz.

Nem attól leszel vonzó, ha olyan akarsz lenni és úgy akarsz élni mint mások. A vonzerő a te saját egyéniséged a te egyedi képességeid, szeretettel ötvözve.

Ismerd meg önmagad, különlegességeidet, képezd, használd! Nyerj önbizalmat, magabiztosságot, (ne legyél beképzelt, az már a ló túlsó oldala) így megváltozik a kisugárzásod.

Tény: a fiuk közül kevesebben szeretnek szorgalmasan tanulni. A lányok egyre többen magas végzettséget szereznek. Ez szerintem nehezíti a megfelelő társ megtalálását. Mert az igények és az elvárások akadályt képeznek.

2021. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Deflohelp ***** válasza:
100%

Nem tart örökké ez a járvány ...


Az eddigieknél több időt és energiát kellene fordítanod arra, hogy személyesen ismerkedj és társat találj.

Ha szomszédságodban, munkahelyen nem találsz megfelelő partnert,

akkor ismerkedhetsz pl. közös hobbi alapján, klubokat, akár tánciskolát keresve, vagy pl. természetjáró csoportokhoz csatlakozva.

Érdemes lehet részt venned társasutazáson, városlátogatáson (pénztárcától függ, hogy hová), olyan egyéb programokon,

ahol minőségi (nem leszólítós) ismeretségeket köthetsz.

A turistacsoportok tagjai mindenképpen megismerkednek egymással.


A lényeg, hogy olyan program legyen, ahol akkor is jól szórakozol,

ha éppen nem jön össze tartós kapcsolat.

2021. ápr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is így érzem.

Nekem nem hiányzik a szex,mivel van egy kis aszexuális hajlamom és nem is tud felizgatni egy jóképű pasi.

Ami viszont fáj,hogy senkinek sem kellek,senki nem tartott soha különlegesnek,akit érdemes lenne megismerni.Mindenkit hidegen hagy a belsőm,a személyiségem,és valószínűleg ez nem is fog változni.

Szintén sem csók,sem kézfogás,teljesen érintetlenül égtem ki.. 23/l

2021. ápr. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!