Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más már belefáradt ezekbe és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más már belefáradt ezekbe és ha igen hogyan éli a minden napokat túl?

Figyelt kérdés

Régen nagy "Nemzeti" voltam és kibirhatatlan. Talán ezért is távolodtak el tőlem. Küszködtem magammal, hogy elviseljem magamat, kicsit olyan volt mintha álmodtam volna akkoriban. Kinosabbnál kínosabb szituációk.Folyamatosan faragott az élet az egomból és önbecsülésemből.

Bármelyik lányt néztem ki senki rám sem hederített. Rossz

híremet keltették. Persze eszt ragozhatnám de ez tömören a lényeg.

Mára felfogtam hogy ronda vagyok. Ezért nem kellek senkinek. Senki nem lát bennem fantáziát pedig bármit meg lehetne velem beszélni.

Én mindig meghalgattam mindenkit de mikor én szerettem volna beszélni senki le se szrta a dumám. Soha nem hallgattak meg.

Aztán elmúltak az évek, ma már liberális vagyok, keresztény de kicsit balos. Teljesen az ellentéte annak ami voltam.

Senki nem ár már velem szóba. Lassan harminc évesen soha nem volt barátnőm, barátaim már nincsenek. Lelkileg, szellemileg bejártam egy ívet azt nem sajnálom. Csak azt a sok évet amit részben magam toltam el részben a környezetem. De úgy gondolom ha a környezetem nem determinál ennyire én is más hogy reagálok sok mindenre.

Ha kezdeményeztem egy lányál vagy megalázott, lekoptatott, nem válaszolt, leépitett. és most jöhet a duma hogy gyúrjak de minek??? Vékony voltam akkor sem kelletem senkinek. Csontos arcom van, volt is más vonásomról nem tehetek. Teljesen mindegy volt a lányoknak milyen emberileg az illető csak jó képű legyen. Most egy jóképü srácnak, férfinak alapból más lesz a kisugárzása mint akit állandóan csúfolnak, megaláznak. Mind1. Rájöttem ezekre és már hidegen hagy csak néhanap, mint ez, néha eszembe jutnak ezek hogy anyni üzengetés, kezdeményezés és soha senki sem értékelt, fogadott el. Mert ronda vagyok. Egyszer beszolt az egyik csaj miért nem zsacskóval megyek randizni a fejemen hátha sikerem lesz.



2021. szept. 19. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit úgy érzem túltoltad az önsajnáltatást most, de ha ez jó volt arra, hogy kiadd magadtól és tovább lépj, akkor rendben van.

Csak innen már érdemes felállni.


Tehát mi is a problémád?

Mert őszintén nem hiszem, hogy a rondaság állna minden mögött... hisz megannyi ronda pasi mászkál az utcán szebbnél szebb lányokkal.

Vagy mi az ami ronda rajtad? Az arcodon mi nem tetszik? Szakállal próbálkoztál? Van akiknek iszonyat jól áll. Vagy fogszabályzás? Kisebb korrekciót tud az arcon végezni és a fogazatot is szépen beállítja. Vagy tán a hajad? Lehet nem illik az arcformádhoz.

Hidd el, baromi sok mindenen lehet változtatni, csak látni kell a problémát rendesen és nem csak felületesen.


Ha pedig keresztény vagy, lehet jobb ha vallásos közegben kezdessz ismerkedni. Jársz valamilyen gyülekezetbe?

2021. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
bocs: úgy akartam írni szeretnék jó keresztény lenni, még nem. Legtöbb ismerősömnek már gyereke van nekem meg sosem volt barátnőm egy se.
2021. szept. 19. 18:47
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Várj. Most a kereszténységet arra érted ezek szerint, hogy egyből azzal állsz egy nő elé, hogy márpedig te most elveszed és felcsinálod mert a kereszténység alappilére a család?
2021. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem... a lelki megújjulást, a szegények segitését
2021. szept. 19. 18:54
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Azért nem volt csajod, mert ilyen nyafogós szerencsétlenségkupac vagy. Rohadtul nem a jó külső kell ehhez, persze könnyebb erre fognod az biztos. Egyszerűen emberileg nem vagy elég érdekes, vicces, határozott, magabiztos..
2021. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor ismerkedj vallási körökben.
2021. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5-ös én is rájöttem már hogy a nőknek egy pszihopata bszogép kell lélek és lelki értékek nélkül. ezek ők... nem kell bemutatnod őket
2021. szept. 19. 19:26
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor az a baj, hogy egy nő is szeret szexelni?
2021. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy beteges ez az egész világ, az a baj
2021. szept. 19. 19:31
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
És te mivel vagy különb mint a világ összes más embere?
2021. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!