Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem hiszi el, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem hiszi el, hogy a fiuknak nincs ‘szüzhártyája’. Már belefáradtam a magyarázásba, de ö annyira magabiztos, hogy már elkezdtem kételkedni. Tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Amikor a barátommal elöször voltunk együtt, egy hatalmas vértócsával végzödött az egész. Biztos, hogy nem tölem, én 10+ éve ‘aktív’ vagyok. Azzal magyarázta, hogy ez normális, mert neki ez volt az elsö alkalom, és ilyenkor nekik is elszakad valami. Elöször azt hittem viccel, de nem. Próbáltam rávezetni, hogy esetleg kiskorában nem ‘húzták neki vissza’, emiatt letapadt és ez lett belöle de nem hisz nekem. Valaki nyugtasson meg, hogy nem én vagyok a hülye?? Egy lassan 30 éves fiúról van szó egyébként, ezért is furcsa ez nekem.

#alkalom #Szüzhártya
2020. jún. 21. 01:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: nincs.

Ha urulógusi szakvéleményt is kérsz, holnapután esküszöm, hogy átkopogok 2 házzal arrébb lévő szomszédhoz!

2020. jún. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, a fiúkáknak nincs szűzhárcsijuk!
2020. jún. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ott nagy a baj, nem csak testileg...
2020. jún. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Persze nem szó szerint értettem én se, csak hogy ez egy normális dolog lenne náluk. Próbáltam ajánlani, hogy menjen orvoshoz, mert ez biztos nem egészséges, de hajthatatlan. Mindegy, legalább tudom, hogy nekem van igazam, és hihetetlen, hogy valaki ennyi idösen ennyire tájékozatlan.
2020. jún. 21. 01:52
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Bizonyára nem tájékozatlan ilyen szinten, csak zavarban érezte magát, lévén, fitymaszűkülete van és rövid féke, ami elszakadhatott.

Ezzel a gyatra szöveggel próbálta elütni.

2020. jún. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Nincs a férfiaknak szűzhártyájuk, ugyan hol lenne? :o Ha lenne is kb. 12-13 éves korában mindenki elvesztené amikor legelőször kiveri :D

A pasidnak vagy a fék szakadt el, vagy részleges előbőr-repedése. Mindenesetre nem irigylem, azért sem mert 30 éves korában még csak itt tart fejben, meg azért amúgy a fékszakadás baromira fáj. S téged sem irigyellek hogy ennyire korlátolt pasival vagy együtt...

2020. jún. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ez nem tapasztalatlanság, hanem végtelen butaság, ami engem már kiábránditana az illető emberből.

Az egy dolog, hogy valaki szűz, és tapasztalatlan, az meg egy másik, hogy ha ezt ő komolyan gondolja, akkor ne urológiára küld, hanem a bolondok közé!

Mert ilyen hülye ember a világon nincs.

F

2020. jún. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen tudom, csak akkoriban még a rózsaszín köd idöszaka volt, és csak emiatt nem tudtam elhagyni, mert akkor már komoly érzéseim voltak. Ma már úgy érzem, semmi közös nincs bennünk, közel a vég, csak néha még mindig feljön a téma, és gondoltam lezárom magamban, ilyeneket máshol nem nagyon lehet megbeszélni.
2020. jún. 21. 02:26
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, és ezért mondtam, hogy nekem ez alapból kiábránditó 1 emberben.

És nem feltétlenül kell diplomás emebr, én sem vagyok az, de ez annyira alap, hogy a kérdés ki írása/olvasása után, az én IQ-m is le zuhant a p.icsába. 😌😀😀

Személy szerint nekem 1 ilyen kaliberű, degenerált nő, meg csak szexre sem kéne.

Pedig ez nagy szó, férfiaknál, de attól még tény. 😌

Szerintem engedd el a kis kezét, de vigyázz, nehogy a nagy csalódás közepette, kárt tegyen magában, mert azért végül is, te szakítottad át a szűzhárytáját. 🤦‍♂️

😀😀😀😂

2020. jún. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy gyenge troll kérdés. :D

Ennyire mélyen ostoba nem lehet valaki.

Ha mégsem akkor remélem nem lesz gyereketek.

Ezt a génállományt egyik se vigye tovább!

:D

2020. jún. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!