Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem hiszi el, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem hiszi el, hogy a fiuknak nincs ‘szüzhártyája’. Már belefáradtam a magyarázásba, de ö annyira magabiztos, hogy már elkezdtem kételkedni. Tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Amikor a barátommal elöször voltunk együtt, egy hatalmas vértócsával végzödött az egész. Biztos, hogy nem tölem, én 10+ éve ‘aktív’ vagyok. Azzal magyarázta, hogy ez normális, mert neki ez volt az elsö alkalom, és ilyenkor nekik is elszakad valami. Elöször azt hittem viccel, de nem. Próbáltam rávezetni, hogy esetleg kiskorában nem ‘húzták neki vissza’, emiatt letapadt és ez lett belöle de nem hisz nekem. Valaki nyugtasson meg, hogy nem én vagyok a hülye?? Egy lassan 30 éves fiúról van szó egyébként, ezért is furcsa ez nekem.

#alkalom #Szüzhártya
2020. jún. 21. 01:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez van amikor valaki a szexualitáshoz csak testileg érett...
2020. jún. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Vertocsa ettol a baromsagtol fuggetlenul nincs serules, fajdalom, tovabbiak (gyulladas, sebesedes) nelkul. Miutan ha ez igaz lenne, az a ver valamitol keletkezett volna.
2020. jún. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csináljátok legközelebb mert a végén még elvérzik szegény. xD
2020. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Az oktatási rendszerünk a legjobb a világon amint látom...
2020. jún. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#14 A magunk módján vagyunk sikeresek.
2020. jún. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Éppen ma megint felhoztam a témát, és továbbra se hisz nekem, szerinte minden fiúnál normális, hogy vérzik elso alkalomkor. Úgy érzem itt a vége ennek.
2020. jún. 23. 23:18
 17/18 anonim ***** válasza:

Áruld már el kérlek, hogy ilyen retardált ostoba pasit hol a jó életbe szedtél fel?! :D

Komolyan egy ilyen 30 IQ-s idiótára nézel férfiként? :D

2020. jún. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem itt van a vége hanem a bőrgyógyászaton. A franc se tudja milyen vérzéses fertőzést kaphattál el tőle. :D
2020. jún. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!