Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Annyi nőt elcsábítottam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Loketion kérdése:

Annyi nőt elcsábítottam egyéjszakás kalandra vagy kapcsolatra és 29 évesen belefáradtam, meguntam a játékot. Más is érezte már ezt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már nincs kedvem ismerkedni... bájologni, randizni stb.. nyilván az igények megmaradtak..

#megcsömörlötten #unottan #belefáradva
2017. júl. 17. 08:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

Jó reggelt!

Az álmod véget ért, menj ki a fürdőbe, mosakodj meg, öltözz át, azt húzzál melózni 😂😂😂😂

2017. júl. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
kedves 1es .. őszintén sajnálom sikertelenséged az élet ezen területén, de eme frusztrációd ne másokra vetítsd ki.. ui.: mifelénk 8tól van munka ...
2017. júl. 17. 08:48
 3/16 anonim ***** válasza:

Ezt szexuális kiégédnek hívják...

Hagyj fel az egyéjszakás kalandokkal, ne is ismerkedj egy ideig, hagyd a nőket békén, aztán utána próbálj egyet becserkészni, de hosszabb időre...

2017. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Hát te egy igazi Fas.zanova vagy!
2017. júl. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

1. vagyok, ezzel igencsak mellényúltál, mivel nő vagyok, és köztudott, hogy egy nő akkor szexel, amikor akar.


Csak általában az ember ezzel nem dicsekszik, főleg nem egy anonim oldalon, ezért is fura nekem a kérdés valóságtartalma.


Az igények megmaradtak?

Jobbkéz szabályt tudom javasolni, mint a KRESZ-nél, ha ennyire beleuntál minden egyébbe.

2017. júl. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
kedves 1es akkor gratulálok te egy igazi fa.icsa vagy.... igen, te bármikor bárkivel.. örülök neki, akkor menj és keress valakit, aki kielégít és ne itt játszd a ba...tlan pi.át..
2017. júl. 17. 09:03
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Ha ilyen a stílusod, mint amit a válaszolóknak bemutatsz, akkor valóban kétséges a sztorid valóságtartalma.
2017. júl. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom normálisan feltettem egy kérdést. Nem gondoltam, hogy tanúsítvány kell, hogy kamukérdés vagy sem. Amilyen stílust kapok, olyat adok. Ilyen egyszerű az élet. Úgy gondolom, ha hencegni akarok arra ott a facebook, instagram és társai és nem idegenek előtt tenném...
2017. júl. 17. 09:49
 9/16 pptomi ***** válasza:

Meg lehet kérdőjelezni egy kérdés valóságtartalmát, ahogyan a válaszokét is. Sokan meglepődnek azon, ha valaki kihasználta az adottságait a kalandokra. Valahogy az nem meglepő, ha a szórakozni vágyó fiatal nők/lányok között sok a könnyen kapható.


Én értem amiről beszélsz, bár nekem nem volt meg ez az érzés. 17-23 éves koromig csináltam azt, amit te, simán csak hajtott a vérem, na meg volt egy másik oka is, ami itt lényegtelen. Egy dolog volt ebben gáz, mégpedig az, hogy sok-sok nő között egyetlen egy volt, aki kellett és kitartok mellette már lassan 2 évtizede. Ráadásul őt nem én szedtem fel, hanem ő engem.

2017. júl. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
írtam a kérdésben is.. kapcsolatokra is vonatkozik.. 8 hónapos kapcsolatom volt, melynek 2-3 hónapja lett vége.. szóval mind a kapcsoalt, mind az egyéjszakásnál ugyanoda jutottam...
2017. júl. 17. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!