Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Annyi nőt elcsábítottam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Loketion kérdése:

Annyi nőt elcsábítottam egyéjszakás kalandra vagy kapcsolatra és 29 évesen belefáradtam, meguntam a játékot. Más is érezte már ezt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már nincs kedvem ismerkedni... bájologni, randizni stb.. nyilván az igények megmaradtak..

#megcsömörlötten #unottan #belefáradva
2017. júl. 17. 08:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Úgy gondolom, ha hencegni akarok arra ott a facebook, instagram és társai" => Na épp ez az. Ott látnak, ismernek, így ha annyira mégsem vagy ász, akkor max röhögnek egyet.

De most tulajdonképpen mi a problémád?

Ha nem akarsz senkit semmire, akkor nem csinálod, ilyen egyszerű.

Majd ha elkezded azt érezni, hogy újra akarod, akkor belevágsz megint és ennyi.

30+ partner (vegyesen, alkalmi és kapcs. egyaránt) nekem is alább hagyott a kedvem.

Szünetet tartottam (hónapok.) Utána még becsúszott néhány alkalmi, az utolsó meg maradt is.

2017. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is túlestem már ezen, ilyenkor jön az önmegvalósítás korszaka. Én például elkezdtem zenét írni, saját vállalkozást indítottam, és teljesen boldognak érzem magam anélkül, hogy hetente mással fekszem le. A legtöbb ismerősöm pedig ilyenkor szokott családot alapítani, akik a gyereknevelésben látja a boldogságot.


Sokan elfelejtik, de az élet nem csak a szexről szól.

2017. júl. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Itt én vagyok az aki sikertelen.
2017. júl. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen fogalmazási képességgel, írásképpel maximum a nagynénédet csábítottad el kisfiam.
2017. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
áh 14es.. most nem jó, mert anyuddal gyakorlom a Bdsm-es talpnyalatást.. de majd utána jöhet a nagynéném ..köszi a tippet..
2017. júl. 17. 11:24
 16/16 anonim ***** válasza:
Tudlak sajnálni! De szerintem megérdemled és unatkozz tovább!
2017. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!