Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én gondolom azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom azt, hogy majd amikor rátalálok az igazira akkor nem azt akarom mondani, hogy rengeteg csajjal (mondjuk több, mint 20) feküdtem le, hanem azt, hogy a minőséget kerestem és nem a mennyiséget?

Figyelt kérdés
Gáznak érezném némileg,bár fiúként kevésbé,de például engem szerintem eléggé visszataszítana ha ez a lány azt mondaná,hogy több mint 20 pasi megdugta már.. Szerintem manapság kiemelten értékes valaki,ha csak annak adja oda magát aki vagy nagyon bejön neki,vagy van bármi érzése felé.Én eddig 5 lánnyal feküdtem le,de szerintem már ez sem olyan kevés.. Mindenesetre tartom magamat ezekhez a szempontokhoz. Mi a véleményetek erről az egészről? 20f

2017. júl. 2. 01:54
 1/9 Retardált Reptoid ***** válasza:

Meg se mondd az igazinak, mond neki hogy "szuz" vagy.

Mindegy neki hogy gyorsmenet, vagy minoseges egyiknek sem fog orulni.

2017. júl. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg sikertelen pasi próbálja ezzel vigasztalni magát, szóval nem csak te gondolod így.
2017. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az neked siker ha egy nem olyan szép lányt megdugsz? Gratulálok.
2017. júl. 2. 14:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy jött ide a szépség? A mennyiségről és a minőségről volt szó. Értelemszerűen csak azt dugom meg, akit szépnek tartok. Akit nem tartok szépnek, annál egyáltalán miért próbálkozzak?
2017. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem a szex minőségére hanem a csaj minőségére gondoltam..
2017. júl. 2. 17:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Tehát, ha 1000 bomba csajjal fekszik le valaki, akkor már nincs vele gond? :D
2017. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ohho... szóval a csajnak, azaz a női nemnek van minősége is o.O meggondolom a hátsómon van is egy ilyen felírat: "a minőségét megőrzi"...
2017. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy válaszom kiegészítve, valami nagyon nincs rendben veled. Tudod, a szexben nincs olyan hogy a nő minősége (bár nem csak a szexbe ilyen sehol sincs, NEM ÁRUCIKK vagyok) minden lány úgyan olyan ott lent.
2017. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És ha a csaj azt mondaná: 20 szép pasi dugott meg már? Máris ellentmondnál magadnak, elvégre "minőség" de mégis mennyiség :D
2017. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!