Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők kapcsolatban menyi kihagyá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők kapcsolatban menyi kihagyás után hiányzik a szex?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez nem általános, de érdekel hogy az itt lévőknek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban.

2021. szept. 16. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindnen nap kívánom, és meg is kapom. 1-2 nap ha véletlenül kimarad, már nagyon hiányzik.
2021. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hetente legalább egyszer muszáj.
2021. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha pár nap kimarad már hiányzik. De ez változó dolog.
2021. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Változó, munka, egyéb elfoglaltságok függvénye is. Bár ha pár nap kimarad akkor már hiányzik, egy hét után meg... hát ja gondolkodóba esnék miért is nem akarja a párom, amikor eddig napi szinten volt.
2021. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem hinném, hogy aki velem kapcsolatba lenne, az annyira unatkozna, hogy ne akarna szexelni.
2021. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hetente találkozunk, akkor egész éjszaka, többször megadom neki, folyamatosan dolgozok rajta órákon keresztül. Naponta nincs rá időm, és szerintem a varázst is elrontaná.


32F

2021. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

A leghosszabb időszak 1 hónap volt. Utána kerestem is alkalmi partnert. Nem is bírtam volna tovább. És nem feltétlenül az orgazmus hiányzott, hanem a testiség. Hogy a csuklóm a párnához szegezzék. Öleljenek, nyaljanak, szorítsanak.

Most állandósítottam egy szexpartnert, kicsit messze lakik, de heti 1, nagyon rossz esetben 2 hetente összejövünk.

Ez így viselhető.

2021. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindennap kívánom, pláne párkapcsolatban :)

1-2 nap kihagyást is megérzek sajnos

2021. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!