Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik fiatal korukban kezdtek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik fiatal korukban kezdtek el szexelni azoknak kb mennyi kihagyás szokott lenni két kapcsolat között?

Figyelt kérdés

Én későn vesztettem el. És nekem évek kihagyások voltak. De a legtöbb lánynak fiúnak pár hónapot kell nélkülöznie csak.

Kicsit irigylem őket:/

Életképtelennek érzem magam...


2020. nov. 19. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Altalaban par het L
2020. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 év és 2 nap.
2020. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezt meg lehet határozni általánosan, simán összejöhetsz valakivel 15 évesen, szakíthattok 5 év múlva és maradhatsz utána szingli 25 éves korodig pl.
2020. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik...
2020. nov. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam is így van, legalábbis az a része hogy átlagosan 1 év telik el két szex között.
2020. nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt hogy több mint 1 év telt el
2020. nov. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!