Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak a menő fiúknak és lányokn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a menő fiúknak és lányoknak van sulis korukban kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Én eléggé szolid fiú vagyok, el sem tudnám képzelni hogy nekem legyen barátnőm rövid időn belül.

Fiús suliba járok így nem nagyon van rálátásom hogy milyenek tudnak ebben a korban társat találni.


Szerintetek ha nekem most nem lesz barátnőm akkor később nehézségeim lesznek?


2020. szept. 16. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Én nem vagyok se menő fiú, se menő lány, mégis volt és van is kapcsolatom.
2020. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

nem, nem csak a menőző fiúknak van barátnőjük ebben a korban


én is inkább jó tanuló vagyok, és nem nagyon próbálkoztam lányoknál, mégis többször is megtetszettem lányoknak, amikor nem is számítottam rá

(amúgy az én iskolámba vegyesen járunk, tehát fiúk is meg lányok is)


Sok szerencsét, és nem kell elkeseredni!

2020. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Én lány vagyok és olyan suliba járok, ahol viszonylag sok lány jár, a fiúk vannak kevesebben. Az tény, hogy a "menő" fiúknak több kapcsolatuk van, de ezek általában nem hosszútávúak (tisztelet a kivételnek). Én sem vagyok nagymenő lány, nem is volt még senkim, de nem is bánom. Azt tanácsolom neked is, hogy inkább legyen később barátnőd, mint hogy azért gyere össze valakivel, mert "nincs más" vagy mert "ez a menő"
2020. szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Én egyáltalán nem vagyok menő, kicsit inkább a különc kategóriába esem, mégis van barátom, mar több mint egy éve. És az osztályomban is van olyan nem menő akinek van/volt kapcsolata, meg olya menő, akinek még nem.
2020. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A.a

En egyhazi suliba jarok, fiuk-lányok vannak is vegyesen. Kinek mi a menő? Ki lát menőnek? Az akinek van onbizalma es meregdraga cuccokba jar?

Nos, ahogyan tapasztaltam, legyen az adott fiu / adott lány menő vagy nem menő, fullra tök mindegy milyen, siman lehet kapcsolata

Ismerek olyan csajt aki nem valami szep (szerintem), nem valami okos, és egyáltalán nem népszerű, mégis volt már több kapcsolata is a sulibol

Nade a lenyeg, hogy nem, nem csak a meno embiknek van kapcsolata a sulis korukban. Ez egy hulye felvetés

Vannak "menok" akiknek nincs kapcsolatuk, es vannak nem "menok" is akiknek van. Tokre mindegy hogy most ki mennyire nepszeru, aki felfigyel rád az ugyis felfigyel rád

18/l

2020. szept. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!