Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne tennem, ha nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, ha nagyon szeretem, de néha úgy érzem ő csak kihasználna hogy a ranglétra tetejére kerüljön az osztályában?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, elég vékony, nagyon sportos, 11 éve táncolok versenyszerűen nagyon keményen; de nem az a deszka alkat. Az osztály nagymenője, sok fiú belém esett már, de egy van aki különleges. Rosszfiú és pont ez az ami vonz benne. Szerintetek ennyi idősen meddig kéne elmenni?

2017. jún. 5. 19:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy csak kihasználjon, de teljesen beléestem, mint ő belém. De mégis kicsit ettől tartok, amúgy elég merész jellemmel rendelkezem, a kihívásokat keresem mindig.
2017. jún. 5. 19:27
 2/4 anonim ***** válasza:

3 évesen kezdtél táncolni???

Max csókig szerintem,nincs gyógyír arra hogy mit tegyél ha csak azért jönne veled össze,hogy "menő" legyen. Viszont légy vele ovatos!

2017. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, azóta táncolok. Köszi a választ!
2017. jún. 5. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok beléd kötni, de most te fényezni jöttél magad, vagy tanácsot kérni? :)

Ha egy tuskó típus, akkor nyilván szexre kellesz neki, bár 14 évesen nem tudom milyen ,,rosszfiú" lehet. Találkoztam már magát annak tartóval, de inkább röhejes volt, mint rossz.

Amúgy tényleg nem bántásból, de az ,,okos", tanultabb rétegből alapból nem tudnál fiút felszedni ilyen egóval. Szerintem picit vegyél vissza az arcodból. Lehetsz népszerű, sportos, de okos is legyél mellette. Ugyanis 16 évesen már nem az lesz a menő, aki verekszik, visszaugat a tanárnak, drogozik, csúnyán beszél, köpköd, fenyít másokat, nagyfiúskodik, hanem az akinek esze is van, tanult is és egy ilyen gyökeret egy mondattal porig alázza. :D

Csak tanács. ;)

18/f

2017. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!