Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azoknak lehet teljes életük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak lehet teljes életük párkapcsolat terén akiknek nem volt sulis korukban kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Vagy az ilyeneknek általában sosem lesz senkijük?
2020. szept. 28. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
25 éves koromig voltam szűz, még csak nem is csókolóztam addig. Akkor jöttem össze a volt férjemmel. Házasság, család, minden. Szóval lehet. Most megint egyedül vagyok sok sok év után, de ez egy ilyen dolog. Előre nem lehet tudni.
2020. szept. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Természetesen lehet, de csak ha nem merülnek el nyakig az önsajnálatban.
2020. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#2

Ott a pont.

2020. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Nehezen és sok szerencsével.

Én már akkor is azt éltem meg, hogy nem kellek a fiúknak, jobb esetben láthatatlan voltam számukra, rosszabb esetben taszító, szánalmas nyomorult. Később sem lettem népszerűbb természetesen. Most így lassan a 30-at töltve is egyedül vagyok, november elején lesz pontosan 6 és fél éve, de ami előtte volt, sem említésre méltó. Már lehetőségem sincs ismerkedni (a nethez szépnek és fotogénnek is kell lenni), szóval 100%, hogy így maradok, míg meg nem halok.

2020. szept. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha leragadsz ezen a nyomorék szinten akkor nem lesz soha senkid.
2020. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet, én vagyok az élő példa. Egyetlen kapcsolat sem jött össze gimiben. Vagy úgy kellettem volna egyeseknek, hogy nem vállalnak fel a többiek előtt, vagy csak szexre kellettem volna, fogdostak, ocsmányságokat szólogattak be, szerelemre kb. a kutyának nem kellettem. Eközben én kis h.ülyegyerekek után futkostam akár évekig, akik csak szórakoztak velem, és nekik még szexre sem kellettem (vagy csak nyuszik voltak). Gimi után lett kapcsolatom, aztán volt néhány mérgező kapcsolatom, számtalan zátonyra futott ismerkedésem, mire megtaláltam a páromat. Önismeret és emberismeret a kulcsa mindennek.


Ja, és a félreértetések elkerülése végett: Nem vagyok szürke egér, sem szakadt ribi, és nem olyan párkapcsolatban élek, amiben bármi is megalkuvás lenne, hanem minden szempontból nagyon vonzó férfi van mellettem. De ehhez sok viszontagságon kellett átmenni, hogy megtanuljak normálisan szűrni, választani.

2020. szept. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem 22 évesen lett először barátnőm, és szexuális élményem. Előtte se csók, se randi, se szex. Egyetlen lánnyal ismerkedtem csak előtte még jópár évvel, de abból nem lett semmi.

Szóval összejöhet a dolog. Bár hozzáteszem a csajnak tetszettem meg, ő kezdeményezett és úgy jöttünk össze.

Most megint egyedül vagyok már egy ideje, és ez nem is fog már változni.

Amikor összejött az első és máig utolsó csajom legalább nem néztem ki szarul, talán mondhatom azt, hogy egészen jóképű voltam.

Mostmár ez sem igaz, szóval nem is próbálkozom abszolút. Mondjuk amúgy sincs kinél. Ráadásul kifejezetten undorodnak tőlem a nők, szóval inkább nem is erőltetem a dolgot.

2020. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
A fiúknál ez végzetes hiba, ha kimarad a tinédzser csajozas.
2020. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 8


Fenét. A páromnak is kimaradt, mégis jobb volt az ágyban, mint az egyik exem, aki több tucat nővel volt és tipikus fuckboy. Arról nem is beszélve, hogy lelkileg is teljesen egészséges, normális. Első normális párom.

2020. szept. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23 évesen éltem meg az első szexuális élményemet, pedig nem vagyok se bányarém, se fogykos, se frigid. Nem maradtam le semmiről. Azért alakult így, mert nem kellettem annak aki nekem tetszett, és fordítva. Az igényekből nem érdemes leadni, a 'hátrányt' be lehet hozni. Azóta a párommal két gyereket nevelünk.
2020. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!