Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan fiúk, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiúk, akiknek még soha nem volt kapcsolatuk? És miert nem?

Figyelt kérdés

2018. jan. 6. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Jelen. 10/F. Mert még kicsi vagyok :D
2018. jan. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Brace yourselves, gyakoris nyomisrácok are coming...
2018. jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy vannak. Ez meg milyen kérdés? Senki nem születik párkapcsolati tapasztalattal, így elég érdekes lenne, ha nem lennének ilyenek.
2018. jan. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen 19/F. Sajnos nálam fejben vannak gondok. Pedig elvileg helyes vagyok és a kinézetemmel nincsen probléma inkább csak fejben. :(
2018. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%

Én már férfi vagyok,de vannak ilyenek természetesen.

Miért nem? Mert nem születtem elég helyesnek,jó genetikával,és így már a nők szóba sem állnak velem...


26/F

2018. jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Itt joforman csak azok vannak :D
2018. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt, de mar olyan regen, hogy úgy, erzem mintha nem is lett volna. Hogy miert? Nehezen nyitok uj emberek fele.

25f

2018. jan. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Eddig én vagyok a legidősebb, 27.

Soha nem volt és még jó sokáig nem is lesz.

Bár holnap megyek randevúra, de nem sok reményt fűzök a dologhoz.

2018. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok 26 évesen, jó genetikával, helyes arccal, 2 diplomával, gazdag családi hátérrel, minden évben több külföldi utazással...hát szóval minden megvan bennem, ami az itteni gyakoris álláspont szerint kell a nőknek, mégsem találok párt, persze erre mindig megkapom, hogy kamuzom, pedig nem. Csak egész egyszerűen elég speciális személyiségem van, ami valahogy nem passzol a nőkhöz; ironikus humorú(ami néha bunkón hat), belül mély érzésű, introvertált, ritkán kimozduló, nem egy nagy társasági ember, általában felszínesen ismerve negatívabban ítélnek meg, mint amilyen valójában vagyok.Gyakran vagyok zavarban, ekkor megkeményítem magam és jéghideggé válok… ebből a nők hibásan arra következtetnek, hogy túlzottan büszke és rideg vagyok, ami egészen biztosan nem igaz. Eléggé átérzem mások problémáit és úgy cselekszem, hogy nekik is jobb legyen. Sokan vannak, akiknek segítek, de ezt általában legnagyobb titokban szoktam.
2018. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jelen. Mert van, akinek már 4 is volt. (F35)
2018. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!