Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy a nők simán találhatnak szexpartnert?

Figyelt kérdés
Vagyis lényegében igen, könnyebben megy mint egy férfinek. Viszont és ez a lényeg: a minőség nem mindegy! Minőségi szexualitásra nagyon is nehéz férfit találni. Szájhősök azok sokan vannak, de amikor bizonyítani kellene, akkor még a találkozást is elhalasztják a végtelenségig. A minőségi szexualitást nyújtó férfiak pedig ritkák, mint a fehér holló. (Tisztelet a kevés kivételnek.) Miért hiszik azt a férfiak, hogy nekik nem kell minőséget nyújtaniuk szexuálisan? (Szintén tisztelet a kivételnek.)
2021. szept. 7. 15:02
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
71%
50#: 10 pontos a válaszod:).
2021. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 A kérdező kommentje:
Az hogy a nő választ az megmagyarázza azt hogy a férfiak miert nem igényesek magukra hogy minőséget adjon a nőnek? De persze szerintetek ez a nő hibája. Másé nem is lehet. Ahhha..
2021. szept. 7. 19:20
 53/58 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva vagyok ezzel. Én mennék, csinálnám, de a nő eltűnik. 🤷‍♂️
2021. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 mindentudó99 ***** válasza:
74%
#51 Kösz . Szerintem is. Hat oldalnyi válasz jött de eddig fel se merült a kérdezőben hogy esetleg abszolút nem tetszett a férfinak akivel találkozott. Csak kizárólag a férfi a hibás. Gyáva nem tud teljesítetni stb stb. Pedig lehet azért lép le mert azt gondolja ennél kaphat jobbat is.
2021. szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
49%
6. Ha nem kérsz privátot, akkor honnan ezek a tapasztalatok? Vagy csak az általad lenézett gyakoris felhasználókkal nem ismerkedsz, de azért elvárod, hogy válaszoljanak értelmesen a kérdésedre? (Én nem vayok a híve a szexpartner kapcsolatnak és nem is találkoznék ilyen céllal, csak kicsit azért furcsa a megközelítésed.)
2021. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
Ezredszer írod le ezt a minőségi dolgot😄😄 Ugyanmár, arra nem gondoltál, hogy veled van a baj? Egyik férfi se minőségi, de csak neked! Ha a férfiak szerinted nem képesek "minőségi" szexre, akkor keress egy nőt😁😄😄
2021. szept. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 mindentudó99 ***** válasza:
#56 A kérdező hibátlan. A férfiak hibásak mindíg azért ha meglátják és futásnak erednek
2021. szept. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
60%

Ügyesen kiprovokáltad hogy az jöjjön le hogy a nők a hibásak mindenért is.

Senki nem hibáztatja a nőket amiért nekik is vannak vágyaik, csak a magadfajta nők fejében létezik ez az üldözési mánia.

2021. szept. 8. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!