Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy a nők simán találhatnak szexpartnert?

Figyelt kérdés
Vagyis lényegében igen, könnyebben megy mint egy férfinek. Viszont és ez a lényeg: a minőség nem mindegy! Minőségi szexualitásra nagyon is nehéz férfit találni. Szájhősök azok sokan vannak, de amikor bizonyítani kellene, akkor még a találkozást is elhalasztják a végtelenségig. A minőségi szexualitást nyújtó férfiak pedig ritkák, mint a fehér holló. (Tisztelet a kevés kivételnek.) Miért hiszik azt a férfiak, hogy nekik nem kell minőséget nyújtaniuk szexuálisan? (Szintén tisztelet a kivételnek.)
2021. szept. 7. 15:02
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:

De ez nőkre is igaz, akinek nagy a szája, az pont nem való semmire.

Ezért kell személyesen találkozni minél hamarabb. Ha meg halogat egyből offos. Nem kell húzni az időt, meg mindenkin felháborodni.

2021. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
59%

#40 haha. nincs tükör otthon?


de lásd kedves vagyok veled. olyan akiből már így írásbannis árad valami kellemetlen vibe, ami minden csak nem az a könnyed jó hangulat, játékosság ami ingerelné az ember farkát. inkább olyan mint a megbántott hillary clinton, aki tudja, hogy neki járna az elnöki szék, vagy egy kiégett idős tanárnő, akit már irritálnak a gyerekek és nem érti miért nincsenek oda. a farkak itt tuti nem fognak meredezni. és munkahelyen én is csak elegáns kibúvókat adtam nyilván.


valahogy le kéne lazulni kicsit. tényleg könnyedség, játék és lehet jobban menne.

2021. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:
Látom vannak itt olyan férfiak, akik nem tudnak mit kezdeni azzal, ha teljesíteniük kell. Egyéb esetben megértenék a nőket is, akik minőséget várnak el.
2021. szept. 7. 16:43
 44/58 anonim ***** válasza:
48%

Lehet amit Te minőségi szexnek titulálsz, az valami brutál durva, gyomorforgató dolog, nem tudhatom, nem ismerlek.

Legtöbb 30 feletti férfi ismerősöm boldog párkapcsolatban él, figyel a párjára, teljesen rendben van a szexuális élete. Lehet neked nem volt szerencséd, és/vagy túl fiatal vagy még és fiatal srácokkal volták csak eddig, akik kicsit önzőbbek az ágyban, általában.

Válaszaid alapján úgy gondolom, hogy gyenge trollkérdés ez csupán.

Láthatóan nem a megoldást keresed, csak idejöttél vergődni és szórakozni a válaszokon.

2021. szept. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
54%
#43 nem kell teljesítenünk. a szex nem egy munkahely kedves hillary. egy faroknak nem tudod megparancsolni, hogy álljon, mert te azt várod el. én sem parancsolok a sajátomnak. ez az egész nem így megy. tudom ki vonz, a farkam is tudja. még egy prostival is sem jó a szex ahol nem jó a vibe, ott max azért mert el a dolog, mert engedi, hogy egyoldalúan használják.
2021. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
25%
Egy nő bármilyen ronda bálna 150 kilós talál 1 nap se olyat aki megdugja .Még egy ápolt Adonisz férfinak teperni kell egy átlagos nőért is .Ez nyilbán azért van mert a férfiak igénye lentebb vannak .Még a nők nem annyira vonzódnak szexuálisan a férfiakhoz .Nem véletlen van meleg férfiaknak 20 szór annyi szexpartnerük mint heretoknak.Mert a melegek ugyan úgy vonzódnak a férfikhoz mint a hetero férfiak a nőkhöz
2021. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
61%
Irj te ra jokepu pasikra. 10/3-4 tuti vevo lesz a kalandra. Az nem a pasik hibaja hogy tul nagy a buszkeseged es te nem lepsz. Ha egy no akarja, akkor igenis siman megoldja :D
2021. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
75%
Onnan, hogy hiteles nő profillal regisztráltam simán fb-re, es rengetegen irtak. Nekem csak valogatni kellett volna
2021. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
68%

Egy mondatos a válasszom: Mindig a nő választ.

Tehát? A továbbiakban mit nem értesz ezen, Kérdező?

2021. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 mindentudó99 ***** válasza:
79%
A kérdező szinte minden férfival kritikus de ő maga nem bírja a kritikát. Tehát még véletlen se jut eszébe az hogy az a férfi aki lelép nem gyáva csak egyszerűen nem vonzódik hozzá.
2021. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!