Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexpartnert csak focifiúk és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartnert csak focifiúk és más sportférfiak találhatnak maguknak?

Figyelt kérdés
2019. szept. 21. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem, rengeteg szexpartnerem volt, átlagosan nézek ki. Mondjuk huszonévesen elég sok mindent letettem az asztalra, és nem félek a lányoktól. A legtöbb lány pont annyira vágyik a szexre mint a fiúk, csak kicsit máshogy építené fel a történetet. Ja meg nem árt egy saját kecó, vagy elég pénz szobákra. Szóval hajrá.:)
2019. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Persze! Mi magyarok azért is vagyunk egyre kevesebben mert nálunk nem sikeres sport a foci!


Óh anyám!

2019. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Az egyes kamuzik. Mese habbal, hogy átlagos férfiként csomó nős volt, ugyanis csak szexre a nők a legjobban kínéző férfiakat választják. Ez a lényege.
2019. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
35 év alatti,normális,átlagos kinézetű pasi bármikor talál szexpartnert,bármelyik korosztályban.
2019. szept. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, katonák is..

N

2019. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
3as idiota:D en se a ‘fullos’ palikra mentem soha. Pedig boven fel tudtam volna szedni olyag is. De valahogy szexkapcsra is mimdig atlagosabb kinezetu pasikkal talaltam meg az osszhangot. Jol irtak fent, 40 alatt ha atlagos vagy de magabiztos jo a dumad akkor siman talalsz szexpartnert
2019. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

A magyar lakosság 99%-a se nem focista, se nem olimpikon, mégis él nemi életet a 95%-a, úgyhogy ez az elmélet megdőlt.

Mindazonáltal ne "szexpartnert" keress elsősorban, hanem párt, társat - próbálkozz először talán a csókkal a többi meg szinte már magától jön.

2019. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!