Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy a nők simán találhatnak szexpartnert?

Figyelt kérdés
Vagyis lényegében igen, könnyebben megy mint egy férfinek. Viszont és ez a lényeg: a minőség nem mindegy! Minőségi szexualitásra nagyon is nehéz férfit találni. Szájhősök azok sokan vannak, de amikor bizonyítani kellene, akkor még a találkozást is elhalasztják a végtelenségig. A minőségi szexualitást nyújtó férfiak pedig ritkák, mint a fehér holló. (Tisztelet a kevés kivételnek.) Miért hiszik azt a férfiak, hogy nekik nem kell minőséget nyújtaniuk szexuálisan? (Szintén tisztelet a kivételnek.)
2021. szept. 7. 15:02
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
35%
Csak a nőgyűlölő szűz incelek hiszik hogy könnyű a nőknek
2021. szept. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
0%
Akkor elárulok egy nagy titkot. Ha eltűnik a pasi a találkozó előtt, az azért van mert igazából nem jössz be neki de azért szexchatre vagy akármire jó voltál
2021. szept. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:
10-es te sem gondolod ezt komolyan. Látom a kérdésem betalált. Te is gyáva vagy a valódi és minősegi szexhez. Egyébként nem azt reagáltad volna amit. Magadból indultál ki. 🙂
2021. szept. 7. 15:25
 14/58 A kérdező kommentje:
12-es nem nem! De most itt hiába is írnám hogy nincs igazad, úgysem hinnéd el. Pont hogy azzal van a gond sztem hogy minőséget várok.
2021. szept. 7. 15:26
 15/58 anonim ***** válasza:

Állj!


Miért neten keresel normális kant?

2021. szept. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy ezek az ismerkedések neten történnek? Az hogy a beszélgetést ott folytatjuk az nem az hogy ott ismerkedem!
2021. szept. 7. 15:28
 17/58 anonim ***** válasza:
32%
KEdves kérdező látod, látod én egy pontom buknám el a felsorolt kritériumokat ez pedig a nős kategória (mondjuk addig amíg ki nem mondják a válást) szerintem minden másban megfelelnék :)
2021. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
67%

Hát mi nem szexcseteltünk. Kb 5 perc beszélgetés után megbeszéltük egy randit, ami jól sikerült, így egyből szex is lett. Már egy éve. Idősebb nálam a nő, de elég jól passzolunk az ágyban.

25f

2021. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 mindentudó99 ***** válasza:
38%
Kétdező én csak összefoglaltam röviden amit te magad is leírtál.
2021. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
66%

Két komolyabb szexpartnerem volt, neten ismertem meg őket. Mindketten ugyanezekre panaszkodtak. Viszont azt jó ha tudod, hogy ez a nőkre is igaz ám, csak nektek jobban feltűnik ez.


Ti sokkal gyorsabban haladtok, választasz egy jelentkezőt, pár nap alatt kiderülhet róla hogy..., aztán mész a következőre, megint csak választasz a jelentkezők közül, pasiból amúgy is sokkal többen keresnek ilyen kapcsolatot.

Aztán ott a pasi részleg. Mi lehet hogy hetekig, hónapokig próbálkozunk mire sikerül, mert ugye rátok százával ugranak a pasik, sokkal ritkábban van kapás, ha neten ismerkedsz még ott van a rengeteg kamus női profilú pasi is. Szóval ti lehet találkoztok 4 pasival egy hónapban, aztán lehet hogy mind ilyen tali előtt elmenekülős, de mi meg lehet csak pár hónap alatt egy nővel találkozunk, lehet ő is ugyanúgy eltűnik, de mi emiatt az egy miatt még nem panaszkodunk.

2021. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!